Цибулини алліуму

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Алліум — цибуля декоративний інакше цибулю велетенський, гігантський — незвичайна й ефектна рослина. Він використовується для декорування клумб, садів, парків, альпінаріїв. Можна зрізати квіти для букетів живих і сухоцвітів. Пропонуємо купити алліум, цибулини для посадки або вигонки у позасезонний період. Ціна доступна, а якість посадкового матеріалу відмінне.

Різновиди алліума

Рослини роду allium мають специфічний виражений запах і гострий смак, завдяки ефірним оліям. Селекціонери вивели безліч сортів луків, що відрізняються зовнішнім виглядом, розмірами, кольорами та листям. Забарвлення суцвіть може бути найрізноманітнішим.

Алліум Mount Everest досягає у висоту 1,5 м. Суцвіття його величезні - 20-30 см в діаметрі, складаються з сотень маленьких квіточок білого кольору. А у сорту Алліум Giganteum суцвіття має пурпурно-рожевий колір. Цвітуть вони в період з середини травня протягом приблизно місяця.

Особливості та переваги вирощування алліума

Висаджувати на клумбу цибулини алліума слід восени. Але потрібно почекати стійкого зниження температури на ґрунті й в повітрі. В Україні це період з кінця вересня. Заглиблення цибулини має відповідати приблизно трьом її висотам. Ямки проливають водою, вносять добрива, перегній. Поки температура ґрунту не досягне 2-3 °С ріст коренів у цибулин триває. Так вони добре укореняться і добре зацвітуть в майбутньому році.

Гігантський лук дуже невибагливий в догляді. Він може рости під відкритим сонцем або в півтіні. Ґрунти краще вибирати водопроникні. Вода не повинна застоюватися. Навесні виростають листя, а потім квітконоси. Коли починається цвітіння, листя поступово відмирають. Видаляти їх не потрібно, а для декоративності можна висадити поруч інші рослини, які це приховають. Алліум не потребує поливів, він відмінно переносить посуху. Поливати його слід тільки при очевидних ознаках нестачі вологи.

Алліум добре поєднуються з самими різними рослинами. Сорти з великими суцвіттями чудово виглядають, висаджені врозкид по квітнику. А ось сорти з дрібними суцвіттями можна висадити невеликою групкою, яка стане акцентом в ландшафтному дизайні саду.

Розмножують алліум насінням та вегетативно. Насіннєвий спосіб дуже трудомісткий і займає багато часу. Саджанці зацвітають тільки через кілька років. Вегетативний спосіб являє собою розподіл цибулин і освіту дітей. У видів з кореневищами ділять кущ.

Чому вигідно купити у нас

У нашому інтернет-магазині представлені цибулини алліуму для осінньої посадки з Голландії. Вартість виправдовує їх якість. Висадивши їх на своїй ділянці, ви гарантовано отримаєте здорову і красиву рослину. Можна замовити велетенську цибулю на сайті та отримати консультацію менеджера, якщо це необхідно. Доставлення оперативне, здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром.