Кореневище астільби

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Астильба — багаторічна трав'яниста рослина сімейства ломикаменевих. У природі вона росте в Північній Америці, Азії, Японії. В Європу її завезли в 18 столітті. З того часу астильби користуються популярністю, завдяки своєму пишному тривалому цвітінню, здатністю рости в тіні, стійкості до підвищеної вологості ґрунту і невибагливості. У нашому інтернет-магазині можна купити цибулини астильби високої якості за привабливими цінами.

Різновиди астильби

Рослини астильби різних сортів можуть мати різну висоту — від 12 до 200 см. Їх ділять на карликові, низько-, середньо- високорослі. У всіх астильб досить великі, ажурні листя, що утворюють розлогий декоративний кущ. Квітки дрібні, зібрані в суцвіття-волоті завдовжки 10-60 см. Цвітуть вони все літо, з червня по серпень.

Селекціонери вивели безліч сортів астильби. Голландські гібриди дуже гарні й не вимагають складного догляду. Забарвлення квітів астильби буває різним — від білих, кремових, блідо-рожевих до яскраво-червоних і рожевих. Листя у цієї рослини також дуже декоративні. Тому астильба приваблива не тільки в період цвітіння, а весь вегетаційний період. Це дуже важливо в ландшафтному дизайні.

Особливості та переваги вирощування астильби

Вирощувати астильбу на одному місці рекомендується не більше 5 років. Після плантації слід омолоджувати. Висаджують кореневища цієї рослини навесні. Важливо правильно вибрати місце для проростання астильби. Це повинна бути розсіяна тінь, ґрунт — поживний, багатий перегноєм. Висаджені рослини найкраще мульчувати. Це ефективно зменшить перегрів ґрунту і допоможе зберегти вологу. Рослинам потрібно частий і рясний полив. Тривала посуха може привести до їх загибелі.

Астильби добре виглядають при вирощуванні групою з сортів різної висоти й забарвлення квітів. Між рослинами слід залишати 40-50 см. Обов'язково потрібно враховувати висоту кожного сорту цієї рослини. Астильбу також можна поєднувати з іншими садовими квітами та декоративними рослинами, які вважають за краще рости в тіні. Висаджують саджанці астильби на альпійських гірках, рабатках, міксбордерах, біля водоймі. Витончені суцвіття астильби використовують для аранжування і складання букетів.

Чому вигідно купити у нас

У каталозі нашого сайту представлені різні сорти астильби з Голландії. Ми гарантуємо їх високу якість і відмінну приживлюваність. Рекомендації по вирощуванню цих рослин можна отримати у наших менеджерів. В Україні товари доставляються поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Рослини добре упаковуються і дбайливо доставляються покупцям.