Актара® - перевірений препарат з новими можливостями

препарат АктараАктара® - популярний препарат, що довів свою ефективність і вже 20 років допомагає садівникам України захищати сад і город від комах-шкідників.

Незаперечна перевага препарату Актара® - в системній дії інсектициду. Потрапляючи в тканини рослини, діюча речовина розноситься по вегетативній частині - листя і стебел - і захищає садові культури «зсередини». Тому Актара® згубно діє навіть на комах, які ведуть потайний спосіб життя. Однак інсектицид не накопичується в урожаї: овочі, плоди і коренеплоди залишаються безпечними для людини.

Актара® характеризується стрімкою дією - ефект від її застосування настає вже через 15 хвилин. Захисний період складу триває до 24 днів. Додатковим ефектом від застосування засобу є підвищення життєвих сил садових культур.

Актара® підійде для захисту всіх видів культурних рослин: овочевих, плодово-ягідних, декоративних. Інсектицид згубний для широкого спектра листогризучих і сисних шкідників.

Робочий розчин можна використовувати як при обприскуванні, так і при поливі. При внесенні у вологий грунт Актара® діє в якості ґрунтового інсектициду.

Для різних культур потрібне різне дозування препарату в робочому розчині: колорадський жук і попелиця

  • на 5-10 л води додають 6-10 г інсектициду для поливу газону;
  • на 2 л води розводять 4-6 г засобу для поливу дерев і кущів (в залежності від висоти рослини потрібно від 6 до 18 г препарату);
  • на 3 л води додають 6 г інсектициду для поливу троянд та інших декоративних рослин з розрахунку 100 мл робочого розчину на рослину.

При внесенні препарату методом поливу Актара® захищає як надземну частину від сисних і листогризучих комах, так і від ґрунтових шкідників - дротяників, хруща, грибних комариків і інших грунтонаселяючих комах.

Актара® - надійний інсектицид, якому можна довірити захист садових рослин від широкого спектру шкідливих комах. Препарат зручний при розведенні робочого розчину, його можна вносити як під корінь, так і по листу. А завдяки миттєвому дії інсектицид швидко позбавить сад і город від докучливих комах.

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід