Аргумін - унікальне органічне добриво на основі курячого посліду

На відмінну від органо - мінеральних добрив не містить шкідливих баластних добрив.

- Відмінна якість завдяки унікальній технології виробництва. Ферментація курячого посліду спеціальним агентом дозволяє ефективно позбутися від гельмінтів і насіння бур'янів при цьому збагачуючи добриво продуктами ферментації, які діють як стимулятори росту рослини. Технологія виробництва аргуміну передбачає сушку і грануляцію при знижених температурах, що дозволяє максимально зберегти азот та сірку в добриві. Збережена від високотемпературних обробок органічна речовина сприяє розвитку грунтової мікрофлори та покращує вбирання і затримку вологи в прикореневій зоні.

- Низька норма внесення. Високий вміст поживних речовин в добриві дозволяє зменшити норму внесення до 10 кг/сотку ( на відмінну від аналогів 20 кг/сотку).

- Широкі можливості для застосування. Добриво використовується восени під основний обробіток, весною під посівом (суцільне внесення або у лунки перед посадкою), під час вегетації заробляють у грунт чи поливають розчином. Доцільно використовувати в якості компонента для грунтосуміші.

- Відмінна якість гранул. Гранула достатньо міцна, що сприяє рівномірному внесенні добрива.

- Зручна упаковка. Герметична упаковка має зручні отвори для перенесення товару. Прозорість пакету дозволяє покупцеві впевнитись у якості продукту на місці покупки.

- Реєстрація продукту в перелік пестицидів  та агрохімікатів дозволених для використання на території України.

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід