Екоплант: краще осіннє добриво

Удобрення ґрунту — необхідний садовий захід, який проводять не менше 2 разів за сезон. Без внесення поживних складів ґрунт поступово виснажується, знижується врожайність всіх культур. У чому переваги добрива Екоплант для осіннього внесення?

Що являє собою Екоплант

Всі вироблені добрива підрозділяють на органічні й мінеральні. Якщо перші отримують з цілком рослинної сировини або продуктів життєдіяльності тварин, то другі найчастіше є результатом хімічного синтезу в лабораторних умовах. Такі синтетичні підгодівлі гірше сприймаються рослинами. Крім того, вони містять в складі різні домішки шкідливих для людини елементів.

Добриво Екоплант — унікальний мінеральний продукт, створений на натуральній, рослинній основі. Добриво являє собою невеликі сухі гранули кремового відтінку.

У складі його присутні:

 • калій — основний елемент, який бере участь у фотосинтезі й клітинному обміні, на частку якого припадає від 28 до 41%;
 • фосфор — важлива для дозрівання плодів речовина, частка якої варіюється в межах 5-10%;
 • кальцій — елемент, який відповідає за міцність клітинної оболонки та тканин, його в Екоплант — до 17%;
 • сірка — речовина, яка бере участь в клітинних процесах, займає до 16% від загальної маси добрива;
 • магній — елемент, невіддільний від фотосинтезу, його частка — до 12%.

Є в Екоплант і мідь, цинк, марганець, залізо, молібден та інші необхідні рослинам хімічні елементи.

Переваги добрива Екоплант

Регулярне внесення складу відповідно до дозування, що зазначено в інструкції, значно підвищить родючість ґрунту на дачній ділянці.

Незаперечні переваги Екоплант:

 1. Повна безпека для людини. Внаслідок відсутності азоту і небезпечних сполук добриво не «отруює» плоди.
 2. Доступність елементів для рослин. Всі речовини знаходяться в легкій, засвоюваній формі, тому максимально повно поглинаються рослинами.
 3. Відсутність хлору в складі. Деякі культури (картопля, ягідні рослини, огірки) негативно ставляться до наявності в складі добрив хлору. Надлишок цього елемента є причиною хлорозу листя у рослин.
 4. Оптимальні пропорції основних елементів. У складі добрива відсутній азот, який не завжди необхідний рослинам. У підгодівлі переважає калій, який відповідає за клітинні процеси, ріст кореневої системи, дозрівання плодів, зимостійкість.
 5. Зручна форма випуску. Екоплант в гранулах зручно дозувати й розподіляти по поверхні ґрунту.
 6. Комплексний склад. Добриво містить всі мікроелементи, важливі для рослин на будь-якому етапі розвитку.

Результати внесення добрива Екоплант:

 • поліпшення смакових і товарних якостей плодів, підвищення і лежкості;
 • стимуляція рясного цвітіння;
 • істотне підвищення врожайності всіх садових культур;
 • підвищення стійкості до несприятливих умов, шкідників і хвороб.

Порядок внесення

Виділяють два основних способи внесення добрива Екоплант:

 • сухі гранули розподіляють по поверхні ґрунту і злегка закладають;
 • гранули вносять під перекопування.

Дозування внесення вказані на пакуванні:

 • для плодово-ягідних, овочевих, газонних культур вносять 40 г на 1 кв. м;
 • для декоративних культур - 20 г на 1 кв. м;
 • при приготуванні субстрату для розсади — на 1 л додають 1 г Екоплант.

Не можна перевищувати встановлені виробником дозування. Надлишок поживних речовин для рослини більш небезпечний, ніж їх недолік.

Чому Екоплант краще застосовувати восени

Особливість добрива Екоплант — повна відсутність у складі азоту. Цей елемент вкрай необхідний навесні та в першій половині літа. Однак уже з другої половини спекотного сезону рослини в ньому не потребують. Надлишок азоту в цей час небезпечний і для рослини, і для людини. «Зайвий» азот може вступати у зв'язок з іншими елементами та осідати в плодах, роблячи їх шкідливими для людини. Рослини ж, «перегодовані» азотом, починають повторну активну вегетацію. Нові гілки встигають вирости, але не визріти: такі пагони першими замерзнуть при настанні зими.

Тому Екоплант чудовий як осіннє добриво. Його можна вносити навіть у період плодоношення садових культур. Продукт лише покращує їх смакові характеристики. Внесене восени, добриво Екоплант живить рослини, готує їх до періоду спокою. Безсумнівний плюс продукту — пролонгованість його дії. Добриво поступово розчиняється в ґрунті під впливом атмосферних опадів, живить ґрунт, підвищує його родючість. Крім того, виправдано внесення Екоплант на кислих ґрунтах, оскільки він нейтралізує зайву кислотність. Ефективність добрива буде помітна вже навесні.

Збалансований, повністю безпечний склад мінерального добрива Екоплант дозволяє заповнити дефіцит речовин в ґрунті на довгий термін. Якщо використання підгодівлі викликає у вас труднощі, зверніться до менеджерів нашого інтернет-магазину. Вони детально розкажуть про відмінні особливості складу, вигоді від його застосування, дозуваннях для різних типів ґрунтів.

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід