Фунгіцид Чарівник

Грибки — збудники багатьох захворювань, якими уражаються рослини. Для захисту від них використовують фунгіциди. Вони надають профілактичну і лікувальну дію, допомагають запобігти масовій загибелі культур і зберегти врожай. При правильному використанні й дотримання запобіжних заходів вони безпечні для людини та природи. Фунгіцид Чарівник (Презенс Технолоджи) використовується для захисту і лікування томатів, картоплі від фітофторозу та інших небезпечних захворювань. Ефективність його об'єктивно вище інших препаратів, які вважалися в Україні еталоном в боротьбі з фітофторозом пасльонових.

Фітофтороз — небезпечне захворювання сільськогосподарських культур. Йому характерно швидка течія і поширення, високий відсоток загибелі уражених рослин. Спори грибків всюдисущі й дуже життєздатні. Вони можуть знаходитися в ґрунті, на інвентарі, рослинних рештках і легко переносяться з дільниці на дільницю. Тому головне завдання — не допустити розвитку фітофторозу.

Компанія Презенс Технолоджи (Презенс) - український трейдер засобів захисту для багатьох сільськогосподарських культур. Існує вона понад 10 років і зайняла своє місце на ринку. Зарекомендувала себе, як компанія з якісною сучасною продукцією.

Склад і характеристика фунгіциду Чарівник

Особливість препарату — поєднання трьох чинних речовин. Ними є: металаксил (75 г / кг), манкоцеб (525 г / кг) і диметоморф (115 г / кг). Кожен з них відноситься до різних хімічних груп. Тому на патогени вони також діють по-різному. У цьому полягає перевага препарату.

  • Металаксил — пестицид, системний фунгіцид класу феніламідів, ацілаланілов, ефективний проти патогенних організмів, які належать групі Peronosporales. Він має тривалу дію, використовується в боротьбі з ложномучністоросяними грибами та кореневими гнилями.
  • Манкоцеб — комплекс іонів цинку, марганцю, етіленбісдітіокарбамата. Це контактний фунгіцид захисної схеми дії, використовуваний для профілактики зараження рослин ложномучністоросянимі та пітієвими грибами. Він активно впливає на ферментні системи грибів, порушуючи в них життєво необхідні біохімічні процеси. Особливо ефективний на ранніх стадіях захворювань.
  • Диметоморф — ефективний фунгіцид системної схеми дії c захисною і лікувальною дією. Призначений для боротьби з хворобами рослин, що викликаються оомицетами. Високоефективний проти збудників мілдью винограду і фітофторозу томатів, картоплі. Характеризується контактною і проникненою дією. Викликає протівоспорооутворюючий ефект. Змінює природний морфогенез клітинних стінок грибів, порушуючи їх цикл розвитку.

Механізм дії

Фунгіцид Чарівник має контактно-системний механізм дії. Фунгіцид контактної схеми дії, діє на патоген тільки на поверхні рослин, не проникаючи всередину. Так збудники грибкових захворювань гинуть ще на стадії розвитку. Контактний фунгіцид змивається дощем. Системний фунгіцид легко потрапляє в усі органи рослин, рухаючись по тканинах і судинах. Він здатний і вилікувати грибкові захворювання, навіть тоді, коли контактний препарат безсилий. Контактно-системні фунгіциди, що містять у своєму складі кілька активно діючих речовин, поєднують в собі переваги обох видів.

Використання

Норма препарату становить 20 г на 4-5 л води. Цього розчину достатньо для обробки 1 сотки картоплі або томатів. Використовувати робочий розчин слід протягом кількох годин після приготування. Зберіганню він не підлягає. При обробці необхідно стежити за рівномірним покриттям всіх надземних частин рослин робочим розчином.

Перша обробка сільськогосподарських культур проводиться при настанні сприятливих для розвитку грибкових захворювань кліматичних умов — достатнього тепла і вологості. Профілактичні обробки проводяться до перших ознак появи захворювання, до змикання рядів культур. Часовий інтервал між обробками складає 7-10 днів. Максимальна кратність обробок - 3. Строк останньої обробки до моменту збирання врожаю картоплі - 20 днів, томатів - 14 днів.

Ефективно використання фунгіциду Чарівник також для профілактичної обробки ріпаку і виноградників. Це допомагає запобігти появі пероноспорозу й альтернаріозу на ріпаку та мілдью на винограді.

Фунгіцид Чарівник сумісний з препаратами Ратибор, Жукомор, Еней, Оберіг. Не можна змішувати його з бордоською рідиною й іншими препаратами на основі міді. Препарат не токсичний для бджіл. Будь-які ручні роботи на оброблених рослинах можна проводити не раніше, ніж через 7 днів після обприскування, а механізовані — через 3 дні.

З усіх питань придбання і використання фунгіциду Чарівник можна звертатися до наших менеджерів. Ви отримаєте докладні й професійні рекомендації та поради.

 

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід