Гербіцид "Чистопол" - особливості препарату

Яким би регулярним не було прополювання на дачній ділянці, бур'яни з'являються знову і знову. У цій нерівній боротьбі на допомогу садівникові приходять гербіциди — спеціальні засоби для знищення бур'янів. У чому особливості та переваги препарату Чистопол?

Особливості препарату Чистопол

Чистопол — післясходовий ефективний гербіцид суцільної дії. Він високоефективний проти будь-яких бур'янів, знищує однорічні, багаторічні рослини, чагарники, карантинні різновиди, що важко виводяться.

Основна чинна речовина Чистополу — гліфосату ізопропіламінна сіль 480 г / л. Потрапляючи в тканини рослини, гліфосат з сокоруху швидко поширюється по клітках.

Гербіцид порушує обмінні процеси у всіх тканинах рослини, перешкоджає процесам фотосинтезу й дихання. Ріст бур'янів припиняється, відбувається поступове всихання надземної частини, а потім — загибель підземної.

Дія препарату базується на впливі гліфосату на рослинні клітини. Висока ефективність препарату Чистопол досягається завдяки вмісту спеціальних поверхнево-активних речовин, розроблених компанією Poclia. Вони забезпечують надійне прилипання і швидке проникнення гліфосату в тканини й клітини бур'янів.

Переваги препарату Чистопол:

  1. Ефективність дії проти будь-яких бур'янів. Осот, пирій повзучий, полин, ромашка, березка, кульбаба та інші дачні «агресори» будуть легко знищені.
  2. Засіб згубний не тільки для надземної частини, а й для коренів рослин. Повторний ріст оброблених бур'янів виключений.
  3. Скорочення витрат. Обробка Чистополом істотно заощаджує час і сили садівників.
  4. Висока швидкість дії. Повна загибель бур'янів настає через 7-14 днів після використання препарату.
  5. Засіб активний в широкому діапазоні температур: від +12 до +30 градусів.
  6. Економічність внесення. Для обробки 1 сотки потрібно 3-5 л робочого розчину, що містять 30-60 мл препарату.

Чистопол використовують для обробки ділянок, призначених для подальшого посіву та вирощування культурних рослин — зернових, овочевих, ягідних, декоративних, плодових культур. Правильне застосування гербіциду Чистопол гарантує його ефективність.

Застосування препарату Чистопол

Роботи з будь-яким гербіцидом слід проводити в захисному одязі. Він повинен повністю закривати всі ділянки шкіри. Обов'язково захищають органи дихання (маскою) і руки (гумовими рукавичками).

Для отримання робочого розчину заздалегідь визначають площу оброблюваної ділянки, вираховують норму внесення гербіциду згідно з інструкцією на пакуванні препарату Чистопол. При приготуванні робочого розчину враховують його підвищене піноутворення на етапі змішування. Тому спочатку місткість заповнюють водою лише на 2/3, потім додають гербіцид Чистопол (в дозуванні на весь обсяг). Одержаний розчин обережно перемішують, поступово доливаючи води до повного об'єму. Приготований робочий розчин не підлягає зберіганню, його слід витратити протягом декількох годин. Залишки — утилізують. Не можна виливати їх поблизу водойм або джерел питної води.

Обробку Чистополом проводять у фазі активної вегетації бур'янів, при висоті їх 5-10 см. На цьому етапі сокорух по тканинах найбільш активний, тому чинна речовина швидко досягає кореневища.

Наносити готовий розчин можна будь-яким зручним способом:

  • пензлем, якщо передбачається точкове знищення бур'янів в культурних посадках;
  • з пульверизатора, якщо обробці підлягає невелику ділянку (стежки, ділянки вздовж будівель, доріжки);
  • помповим або бензиновим обприскувачем, якщо оброблювану ділянку має велику площу.

Обприскування Чистополом проводять виключно в суху погоду при відповідній (+ 12 ... + 30 градусів) температурі, в ранкові або вечірні години. Якщо обробці передує тривала посуха, то концентрацію гербіциду в розчині збільшують на 10-15%.

Після обробки препарат починає всмоктуватися, тому слід виключити поливи й природні опади у найближчі 5-6 годин. В іншому випадку дощ частково змиє гербіцид з листя, знизиться ефективність обробки. Садові роботи (прополювання, перекопування) слід відкласти до повної загибелі бур'янів — на 2 тижні. Так препарат встигне досягти підземної частини бур'янів і знищити її.

Гербіцид Чистопол — сучасний ефективний препарат для боротьби з бур'янистою рослинністю на ділянці. При роботі з будь-яким хімічним засобом слід суворо дотримуватись заходів особистої безпеки. Якщо застосування Чистополу викликає у вас труднощі, зверніться до менеджерів нашого інтернет-магазину. Вони детально розкажуть про норми витрати кошти, кратності обробок, особливості використання препарату.

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід