Гербіциди післясходові для городніх культур

Гербіциди післясходовіЗахист городніх культур від бур’янів є важливим елементом в землеробстві,  тому що вони пригнічують культурні рослини, забираючи поживні речовини, вологу, повітря, світло, тепло. Це може призвести до втрати врожаю на 28-45%. Для швидкого та ефективного позбавлення ділянок від шкідливих рослин, застосовують гербіциди.

Що таке гербіциди?

Гербіциди — це хімічні препарати, котрі містять сильні активні речовини з різним періодом розкладу у ґрунті, що використовуються для боротьби з небажаною рослинністю.

За характером дії на рослини виділяють дві основні групи гербіцидів:

  • суцільної дії  —  знищують всі рослини, на які потрапляє препарат, серед них і культурні. Їх використовують до сходів культури, або при підготовці поля під посів та для десикації посівів перед збиранням урожаю.
  • вибіркової дії  —  знищують або пригнічують ріст шкідливих рослин у посівах культурних рослин, які від дії гербіцидів ростуть та розвиваються нормально. Це група так званих страхових післясходових гербіцидів.

Особливості післясходових гербіцидів

При правильному виборі норм витрат, способу застосування, фази розвитку культури та бур'янів, препарати селективної дії забезпечують їх знищення, звільняючи насадження від сильних конкурентів за світло, вологу та поживні речовини.

При внесенні післясходових гербіцидів, слід дотримуватися правил:

  • Вносити препарати у встановлений виробником період розвитку культури. Наприклад: починаючи з фази 2-3 листків до появи прапорцевого листочка культури включно або обприскувати культуру у фазі кущування.
  • Не вносити препарати, при стресових погодних умовах (холод або засуха).
  • Дотримуватися температурного режиму внесення.
  • Вносити препарати у найбільш уразливі фази розвитку бур’янів.
  • При необхідності застосовувати бакові суміш із гербіцидів, які мають різний спектр ефективно контрольованих бур’янів.
  • Завжди враховувати рівень токсичного впливу на рослину.

Важливо!

Нерегламентоване застосування пестицидів призводить до пригнічення біологічної активності ґрунтів, перешкоджає природному відновленню їхньої родючості.гербіцид Антисапа

Гербіцид Антисапа

Препарат ефективно знищує однорічні дводольні та злакові бур’яни на посівах картоплі. Діюча речовина гербіциду, проникаючи в рослини через листя або ґрунт, активно гальмує ріст та поділ клітин, що призводить до відмирання бур’янів. Безпечний для бджіл і навколишнього середовища.

Найбільш ефективний при застосуванні на вегетуючих бур'янах, але до сходів картоплі, з додаванням до робочого розчину прилипач Тандем. Обприскувати необхідно в безвітряну суху погоду, при температурі не вище +24С.

Гербіцид Містраль

Препарат знищує однорічних дводольних та злакових бур’янів, при насадженнях картоплі та томатів. Препарат поглинається, в першу чергу корінням, але також і листям, та протягом тривалого проміжку часу захищає ділянку від появи шкідливих рослин.

Обприскування ґрунту слід проводити до появи сходів картоплі, до висадки розсади томатів та у фазі 2-4 листка у томатів, що посаджені з насіння. Уважно слідкуйте, щоб робочий розчин рівномірно покривав рослину. Ефективна дія препарату при температурі не вище 25°С. 

Гербіцид Пермаклін ЛіквідГербіцид Фюзілад Форте

Новий препарат для боротьби з однорічними та злаковими бур`янами при вирощуванні картоплі, томатів та моркви. Найчутливіші бур’яни: щириця, волошка синя, лобода біла, рутка лікарська, жабрій звичайний, ромашка, гірчак, портулак городній, будяк жовтоцвітний, гірчиця польова, осотин городній, зірочник середній, лисохвіст польовий, вівсюг, куряче просо, селянське просо, пажитниця, мишій. 

При внесенні слід враховувати тип ґрунту. Для обробки 1 сотки ділянки достатньо 5 літрів робочого розчину. По легких додають 5 мл препарату, а по важких - до 11 мл.

Гербіцид Фюзілад Форте

Препарат ефективний для боротьби з багаторічними й однорічними злаковими бур’янами в посівах культурних рослин: морква, цибуля, томати, огірки, картопля, капуста, виноградники, цукровий буряк, полуниця, малина, смородина, баштанні культури, горох.

Препарат проникає через листя та розноситься по всіх органах бур’янів, аж до кореневої системи. Найкращий ефект досягається під час активного росту бур’янів у теплу погоду за температури не нижче +15°С. Загибель настає через 4–5 днів після застосування. Нетоксичний для бджіл, безпечний для довкілля.

Гербіцид Оберіг

Засіб для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами (мишій, пирій повзучий, просо, лисохвіст мишохвостиковий, метлюг, вівсюг, свинорий пальчастий, пальчатка, пшениця, ячмінь, пажитниця, канаркова трава звичайна, тонконіг). Застосовується по культурах: суниця садова, томати, огірки, морква, цибуля, капуста, цукровий буряк, соняшник, картопля, ріпак, соя, буряки столові та кормові, льон, коноплі, кавун.Гербіцид Оберіг

Препарат швидко поглинається та накопичується у кореневищах багаторічних злакових бур’янів, руйнує меристематичні тканини. Загибель бур’янів відбувається через 7-10 днів. При застосуванні не потрібно додавати прилипачі, оскільки вони вже є у складі препарату. Найбільш сприятливий період для використання препарату - наявність 1-2 листків у однорічних злакових бур'янів, та від 2-4 листків до фази кущіння при висоті 10-15 см багаторічних бур'янів.

Гербіцид Гезагард

Препарат застосовується для боротьби з однорічними дводольними та  злаковими бур`янами у посівах картоплі, овочевих, олійних і кормових культур. Поглинається як і зеленою частиною рослин, так і корінням проростаючого насіння бур’янів. Має тривалий період захисту до 10–12 тижнів. При дотриманні норм витрат препарат не фітотоксичний до культурних рослин.

Максимальний ефект досягається при досходовому обприскуванні посівів, на яких бур’яни утворили до двох листків.

Слід дуже ретельно підбирати препарат залежно від культури, котру хочете посадити. Дотримуйтесь інструкції, обов'язково працюйте в садових рукавицях, ретельно зважуйте і розраховуйте дозу препарату в залежності від площі посівів.

Товари зі статті
152грн
Немає в наявност
Термін застосування
після сходів, до сходів
Виробник
Укравіт (Україна)
Культури
Овочеві, Картопля, Томат
Для захисту від
вівсюг, гірчиця, амброзія, зірочник, волошка, ромашка, мишій, лобода, щириця, галінсога, портулак
75грн
Термін застосування
після сходів, до сходів
Виробник
Adama (Ізраїль)
Культури
Картопля, Томат
Для захисту від
горошок посівний, ромашка, гірчак, мишій, пирій
79грн
Термін застосування
після сходів, до сходів
Виробник
SBM (Франція)
Культури
Овочеві, Картопля, Морква, Томат
Для захисту від
щириця, волошка, лобода, жабрій, ромашка, гірчак, портулак, осот, вівсюг, просо, пажитниця, будяк, берізка
126грн
Термін застосування
після сходів
Виробник
Syngenta (Швейцарія)
Культури
Овочеві, Картопля, Цибуля, Морква, Огірок, Капуста, Томат
Для захисту від
мишій, просо, ценхрус, ячмінь мишачий, грястиця, житняк, пирій, свинорій, тонконіг
98грн
Термін застосування
після сходів
Виробник
ProtectON (Китай)
Культури
Овочеві, Картопля, Буряк, Цибуля, Морква, Капуста, Томат, Соя, Соняшник
Для захисту від
мишій, просо, ценхрус, ячмінь мишачий, грястиця, житняк гребінчатий, пирій, свинорій, тонконіг
88грн
Термін застосування
до сходів
Виробник
Syngenta (Швейцарія)
Культури
Овочеві, Картопля, Морква, Соняшник
Для захисту від
щириця, галінсога, гірчиця, осот, лобода, гірчак, портулак, редька, мишій, тонконіг, просо куряче, буркун, ромашка

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід