Грунтові гербіциди компанії Syngenta

препаратиКультурні рослини - дуже ніжні і чутливі. На їх врожайність може вплинути як несприятливі умови вирощування, так і неправильний догляд. Особливу небезпеку для садових рослин представляють багаторічні та однорічні бур'яни. Вони поглинають з ґрунту вологу і поживні речовини, збіднюючи її і перешкоджаючи росту і розвитку культурних рослин.

Бур'яни більш стійкі до несприятливих умов, швидше ростуть, а тому виграють у конкурентній боротьбі з садовими рослинами, пригнічуючи їх ріст. Особливо чутливі посадки до засміченості на початкових етапах розвитку. В результаті конкуренції культури витрачають сили даремно, гірше розвиваються, а згодом дають менший урожай.

Ручна прополка - постійна, важка праця. Несвоєчасне видалення бур'янів призводить до ще більшого їх поширенню по ділянці. прополка бур'янівВ процесі прополки пошкоджуються корені і листя культурних рослин, приводячи до їх стресу.

Відсутність бур'янів на грядках або в полі може бути результатом не стомлюючої і постійної прополки, а одноразової обробки надійними, що довели свою ефективність препаратами. На допомогу фермерам і дачникам швейцарська компанія «Syngenta» виробляє ефективні гербіциди, що дозволяють позбутися від бур'янів швидко і надовго.

Дієвий препарат Гезагард призначений для захисту посадок картоплі, моркви, соняшнику, сої, коріандру і овочевого гороху від злакових та однорічних дводольних бур'янів. Він характеризується виборчою, швидкою дією навіть при сухості грунту. Що потрапив на листя, коріння або сходи препарат розноситься по тканинах і сприяє повній загибелі бур'янів.

гербіцид ГезагардПосадки моркви обробляють як до посіву, так і після, до появи 2-4 листків. Картоплю обробляють тільки до появи сходів або після підгортання, коли паростки повністю приховані грунтом.

Найбільший ефект від обробок отриманий при обприскуванні посівів до появи сходів, але по вегетуючих бур'янах. Препарат зберігає свою дію протягом 30-35 днів, перешкоджаючи появі бур'янів на початкових етапах росту культурних посадок.

Іншим ефективним грунтовим гербіцидом з вибірковою дією є препарат Дуал Голд. Він знищує однорічні злаки і деякі дводольні бур'яни, захищаючи посіви кавунів, посадки картоплі, капусти, розсади томатів. Після обробки гербіцидом бур'яни гинуть вже в фазі проростання, не даючи повноцінних сходів. Препарат нешкідливий для культурних рослин при обробці грунту до висадки розсади або до появи сходів.

Підійде Дуал Голд і для фермерів: його застосовують по посівах сої, кукурудзи, гороху, цукрових буряків, соняшнику та ін. Він очистить грунт від пасльону, проса, щириці, лободи, щетинника і ряду інших бур'янів.гербіцид Дуал Голд

Препарати Дуал Голд і Гезагард доповнюють один одного при спільній обробці, знищуючи всі бур'яни (в т.ч. злакові однорічні). Завдяки їх загальним діям можна без праці повністю позбутися від бур'янів на початкових етапах розвитку культурних рослин і зберегти їх високу врожайність.

Для отримання максимального ефекту від обробок, необхідно враховувати деякі особливості дії препарату:

  1. Перед обробкою посівів ґрунт ретельно готують, розбивають всі великі грудки.
  2. Гербіциди в максимальній нормі витрати застосовують по важким гумусним грунтів.
  3. Якщо обробка проведена по сухому грунті, то проводять неглибоке закладення (до 5 см). Це запобіжить роздуванню верхнього (обробленого) шару землі і підвищить дієвість препарату.
  4. Ручні прополки і розпушування після застосування гербіцидів не рекомендовані, оскільки знижують ефективність препаратів.

Гербіциди Дуал Голд і Гезагард - надійні препарати для захисту культурних посадок від бур'янів. Вони мають тривалу захисну дію, безпечні для садових рослин при виконанні робіт по інструкції.

Товари зі статті
282грн
Термін застосування
до сходів
Виробник
Syngenta (Швейцарія)
Культури
Овочеві, Картопля, Морква, Соняшник
Для захисту від
щириця, галінсога, гірчиця, осот, лобода, гірчак, портулак, редька, мишій, тонконіг, просо куряче, буркун, ромашка
580грн
Немає в наявност
Термін застосування
до сходів
Виробник
Syngenta (Швейцарія)
Культури
Овочеві, Картопля, Баштанні, Капуста, Томат
Для захисту від
пальчатка, щириця, просо, плоскуха, грицики, лисохвіст, портулак, гумай, галінсога, сорго, ромашка, лобода, мишій, паслін, гірчак, дурман, грицики, па

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід