Кокосові диски та брикети

Протягом останніх років на полицях квіткових магазинів ви звертали увагу на кокосові диски та брикети, хоча не всі розуміють навіщо вони потрібні, та що з ними робити.

Досвідчені садоводи знають, що кокосовий субстрат широко застосовують в овочівництві, квітникарстві, садівництві та інших галузях рослинництва: при гідропонному вирощуванні огірка, томату, перцю, суниці, грибів, троянд, та інших культур, для пророщування насіння і вирощування розсади; в ґрунтових сумішах з перлітом, торфом, керамзитом. Для повноцінного застосування потрібно додати на один брикет 0,5кг до 5 л теплої води і субстрат готовий до використання. Великий плюс і вигода кокосових таблеток - це те, що збір врожаю, вирощеного на них, починається на пару тижнів раніше, ніж звичайно.
Крім того, кокосові таблетки і диски вдосконалюють біохімічний і фізіологічний склад «знесиленного» ґрунту.
Кокосові диски та брикети використовують у тераріумістиці ( розведення і догляд за різними павуками, комахами, плазунами, рептиліями).
Кокосовий субстрат добре пропускає повітря, вбирає вологу і зберігає чистоту при намочуванні. При багаторазовому використанні, він тільки покращує свої якості. Для початківців радять використовувати субстрат з кокоса в брикетах.

Застосування кокосових волокон для ахатини:
Субстрат в брикетах замочують в гарячій воді, дають час - набрякнути, потім поміщають під струмінь води в тканевому мішку. Суміш потрібно промивати і віджимати , поки вода не стане прозорою. Добре промитий кокос ретельно вичавлюють і залишають на два дня на свіжому повітрі, щоб провітрити і підсушити, після цього, його зволожують і розкладають в тераріумі. Равликам краще перебувати в старому субстраті, з якого не випарувався запах. Щоб не завелися шкідливі комахи, його промивають раз в місяць, заливаючи окропом. Такий ґрунт дуже зручний для утримання та розведення равликів, так як він багаторазовий, гігроскопічний і пухкий. Завдяки здатності накопичувати, а потім рівномірно віддавати вологу, субстрат застосовують для природних умов утримання багатьох видів равликів.
Використання кокосового субстрату для утримання павуків:
У нейтральному субстраті комфортно проживати павукоподібні та інші комахи. Кокосовий настил зберігає пухку структуру при будь-якій вологості. Для багатьох видів павуків він дуже зручний, так як дозволяє копати нори.

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід