Кораген: що це, як розводити, як запобігти підробки

Шкідники завдають значної шкоди врожаю як прямо, так і опосередковано. Вони безпосередньо пошкоджують зелені частини рослини і плоди, а також створюють сприятливі умови для проникнення збудників небезпечних захворювань. Тому дуже важливо своєчасно використовувати препарати для знищення шкідників.

Кораген - це інсектицид нового покоління. Він максимально ефективний і безпечний для навколишнього середовища. Виробник препарату - компанія Дюпон (США). Вона займається випуском широкого спектра хімічних матеріалів, в тому числі для сільського господарства. У своїй діяльності Дюпон спирається на новітні досягнення науки, ставлячи їх на службу людям.

Механізм дії

Препарат Кораген починає діяти, потрапляючи в травну систему комах, а також при контакті, через кутикулу. Активним компонентом його є хлорантраніліпрол. Він активно переміщається по судинній системі рослин трансламінарним способом.

Кораген - це продукт американської компанії Dupont

Кораген в оригінальній упаковці поставляється тільки в розфасовках 50 мл, 200 мл, и 1 л

Всі інші представлені на ринку в інших відмінних упаковках (1 мл, 2 мл і так далі) це 100% контрафакт, який ми не радимо купувати. 

У нашому інтернет магазині представлені тільки оригінальні продукти. Ми не торгуємо підробкою!

Кораген впливає на ріанідін-рецептори комахи, що володіють здатністю змінювати концентрацію Ca в клітинах. Таким чином, відбувається надмірне і різке вивільнення іонів Ca в м'язових тканинах.

Мимовільне виділення Ca вичерпує його кількість в організмі. В результаті комаха не може рухатися, настає паралізація і смерть. Симптоми інтоксикації у комах:

 • припинення харчування;
 • параліч, нерухомість;
 • загибель протягом 1-3 діб.

Принципово новий механізм дії спрямований на знищення не лише дорослих комах, але і відкладених яєць, личинок, гусениць. Кораген дає можливість боротися з широким спектром шкідників сільськогосподарських культур - плодожерками, совками, щитівки, колорадськими жуками та ін.

Переваги використання

Кораген має цілий ряд переваг, завдяки яким дуже популярний:

 • можливість використовувати на будь-яких стадіях життя шкідників;
 • унікальний механізм впливу виключає перехресну резистентність;
 • інсектицидна активність на безліч шкідників;
 • швидкість впливу - вже через 2-3 години комахи перестають харчуватися, що гарантує збереження самої рослини і її плодів;
 • тривалість захисту - потрібний ефект триває до 4 тижнів;
 • незалежність від погоди і клімату - препарат активний при різних температурах, стійкий до опадів;
 • відсутність аналогів на ринку;
 • відповідає найвищим міжнародним стандартам безпеки.

Як розводити і використовувати, добові норми витрат

Препарат являє собою концентрат (200 г д.р. / л) суспензії на водній основі. Він стійкий, малов'язкий, ллється, добре розчиняється. Форсунки обприскувача не забиваються і легко промиваються. Робочий розчин стабільний, не летючий, немає зайвого утворення піни.

Розчин готується саме в день планованої обробки. Препарат водорозчинний, тому його просто додають в бак, на половину заповнений водою. Розмішування роблять мішалками будь-якого типу. Використовувати приготований розчин потрібно в той же день.

Яблуня. Норма внесення - 150 - 175 мл / га. Важливо правильно вибрати час внесення. Гусениця, яка знаходиться всередині плоду, не контактує з інсектицидом. Перше обприскування проводиться в період активного літа комах, їх спарювання та відкладання яєць. Таким чином, знищення шкідників буде відбуватися на всіх етапах їх життя, що дуже ефективно.

Кукурудза. Норма внесення - 150 мл / га. Для запобігання розвитку грибкових захворювань важливо проводити моніторинг і контролювати наявність шкідників. Найбільш актуально використовувати Кораген проти другого покоління шкідників, в фазу початку і масової кладки яєць.

Томати. Норма внесення - 150 мл / га. Обробка Карагеном двічі за сезон надійно захистить від совок. Первісне обприскування потрібно провести в період кладки яєць, друге - через 18-21 день. Рослини будуть захищені протягом 40 днів.

Картопля. Норма внесення - 60 мл / га. Кораген можна використовувати протягом усього періоду навали колорадських жуків. Найбільш доцільно - на етапі кладки яєць, до початку появи личинок.

Безпека

Кораген дійсно є унікальним інсектицидом, безпечним в порівнянні з іншими препаратами на ринку при його високій результативності. Він безпечний безпосередньо для рослин, людини, тварин, а також корисних комах. Плоди після використання Корагена мають найкращі показники щодо чистоти від пестицидів.

Підробка

Оригінальні препарати - це гарантія високої якості, безпеки і хороших урожаїв. Контрафактні засоби захисту рослин не проходять жодних перевірок на токсичність і шкідливість. В нас представлені тільки оригінальні препарати Кораген 50 мл, Кораген 200 мл

Купити Кораген можна в нашому інтернет-магазині за прийнятними цінами. Ми гарантуємо 100% якість реалізованого товару. Менеджери консультують з усіх питань, які у вас можуть виникнути.

 

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід