Посадка міцелію грибів

На присадибній ділянці висівати міцелій грибів можна в будь-який період року, коли відсутні природні перешкоди як то заморозки чи затоплення. В приміщенні цей процес взагалі доступний круглий рік. Найпопулярнішими видами грибів, що культивують самостійно є печериці та гливи, але сьогодні асортимент настільки широкий, що у пошанувачів грибної справи немає ніяких обмежень. Виробники міцелію не тільки розширюють кількість видів, а і добавляють різноманіття штамів одного виду. Головне визначитись і правильно підготуватись до посіву міцелію. Вирощувати гриби в домашніх умовах неважко, якщо використовувати для цього відповідний субстрат. Він не повинен бути надмірно зволоженим, інакше в ньому заведеться пліснява. Тому спершу слід визначити, який субстрат є оптимальним для проростання на ньому тих чи інших різновидів. Наприклад, якщо ви вирішите придбати для домашнього розведення гливи, в якості основи підійде солома. Шиїтаки набагато інтенсивніше розвиваються на деревній стружці. Що ж стосується печериць, оптимальний вибір для них - гній.

Домашнє грибництво з мінімальними витратами - це реальність. Після того як ви визначилися з відповідним субстратом для вирощування, саме час придбати грибницю. Найлегшим видом доступного міцелію є зерновий біологічно висушений.

Основні пологження: • Температура. Гриби ростуть при температурі повітря близько 15 ... 17◦С, а при більш високому показнику активності росту знижуються

• Вологість. Цей показник змінюється, наприклад, при висадці міцелію грибів необхідно підтримувати вологість близько 90%, а після його приживлюваності знижувати до 60 ... 70%.

• Провітрювання та циркуляція повітря. Якщо вирощування не на відкритому повітрі слід продумати вентилювання і провітрювання, при цьому важливо не створювати протягів - їх гриби не люблять.

• Освітлення. Для росту і розвитку грибів взагалі світло не потрібне, вони вирощуються в темряві. Однак для проведення робіт з ними все-таки знадобиться невелике освітлення, яке потім вимикають.

• Полив. Кращий полив за допомогою зрошувальної насадки або лійок з дрібними отворами.

Широкий асортимент грибного міцелію доступний в нашому інтернет-магазині «АГРОМАРКЕТ. ВСЕ РОСТЕ» за посиленням https://agromarket.com.ua/mitselii-gribiv там ви знайдете повний опис видів грибів та рекомендації по вирощуванню.

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід