Препарати компанії «Syngenta» для захисту картоплі від шкідників і хвороб бульб

протруйник для картопліАсортимент протруйників бульб картоплі на ринку України представлений безліччю препаратів, що містять різні діючі речовини. Однак більшість з них має обмежений спектр дії: вони захищають бульби лише від ґрунтових шкідників та колорадського жука, але не впливають на небезпечні хвороби картоплі, що призводять до псування врожаю.

Швейцарська компанія «Syngenta» розробила ефективний протруйник бульб картоплі Селест Топ з комплексною дією, в складі якого є три основних компоненти. Він надійно захищає бульби від колорадського жука, попелиці, ґрунтових шкідників, а також від поширених захворювань культури - сухої гнилі, фомозу, ризоктоніозу, парші та ін.

Перевага препарату - всебічний тривалий захист бульб від хвороб і шкідників.

Принцип дії препарату Селест Топ

Висока ефективність і тривалість захисної дії протруйника картоплі обумовлені його унікальним складом.

В основі дії препарату Селест Топ лежать в поєднанні трьох компонентів, згубних для шкідників і хвороб:протруйник Селект Топ

  • Дифеноконазол - фунгіцид системної дії, згубний для всіх видів грибкових інфекцій, які можуть мешкати в грунті або на поверхні бульби. Проникаючи в картоплю, речовина розноситься з соком рослини в паростки і кореневу систему, захищаючи його від хвороб.
  • Тіаметоксам - інсектицидна складова протруйника, що володіє також ефектом стимулятора росту - прискорює появу сходів, робить їх більш міцними. Після посадки обробленої бульби речовина проникає в грунт, де з грунтовими водами розноситься по родючому шару і запобігає ураженню посадкового матеріалу і нових бульб ґрунтовими шкідниками. Частина інсектициду по тканинах проникає в бадилля картоплі і захищає її довгий час від листогризучих і сисних шкідників. У молоді бульби Тіаметоксам не потрапляє, а завдяки високій розчинності він ефективний навіть в посушливий період.
  • Флудіоксоніл - фунгіцидний компонент з вираженою контактною дією має слабкий проникаючий ефект. Його дія основана на поверхневому знезараженні бульб. Будучи аналогом природного антибіотика, фунгіцид очищає поверхню картоплі не тільки від спор, але і від гіфів хвороботворних грибів.

Діючи комплексно, протруйник Селест Топ забезпечує надійний захист посадкового матеріалу протягом довгого періоду: від обробки бульб до збору врожаю. У молодих бульбах інсектицидні і фунгіцидні речовини не накопичуються, а впливають на грибки і шкідники лише через грунт, кореневу систему і бадилля рослини.

Для зручності застосування в дачних і фермерських господарствах препарат Селест Топ випускається в упаковках різного об'єму: 20, 100 і 300 мл. Порядок дозування протруйника для всіх видів упаковок однаковий, залежить від кількості води і загальної маси оброблюваних бульб.

Принцип дії інсектициду Актара

До популярних, що вже полюбилися фермерам і садівникам препаратів для захисту картоплі від ґрунтових шкідників та колорадського жука відноситься Актара - ще один засіб компанії «Syngenta». Актара - універсальний інсектицид, його можна використовувати для захисту посадок овочів і всіх видів плодово-ягідних культур.протруйник Актара

Порядок застосування інсектициду Актара:

  1. Обробка бульб картоплі перед посадкою. Однієї зручної упаковки з 6 г препарату достатньо для обробки посадкового матеріалу для 1 сотки - це 30 кг бульб. Розчин для протруювання можна робити більш концентрованим, щоб забезпечити надійний захист посадкового матеріалу. Не рекомендується використовувати картоплю з довгими паростками: тендітні пагони обламуються при протравлюванні та посадці. Актара не накопичується в нових, молодих бульбах і є малотоксичним препаратом, тому підходить для обробки навіть ранньостиглих сортів картоплі.
  2. Захист овочевих, плодових і ягідних культур. Розсаду овочів рекомендується пролити інсектицидом через 2-5 днів після посадки, якщо рослини не замочували безпосередньо перед висадкою. Дозування препарату - 6 г на 3 л води. На одну рослину досить 30-40 мл. Ефективні обробки Актара і після плодоношення плодово-ягідних культур: для декоративних і ягідних кущів досить 150-200 мл під кожен кущ, під суницю і полуницю - 30-50 мл, під саджанці плодових - до 2 л на одне дерево.

Актара - ефективний препарат з гарантованою дією проти більшості шкідників. Його можна використовувати для будь-яких садових культур - ягідних, овочевих, плодових. При дотриманні дозувань і порядку утилізації відходів інсектицид безпечний для навколишнього середовища.

Товари зі статті
515грн
Виробник
Syngenta (Швейцарія)
Культури
Зернові, Картопля
Для захисту від
парша (види), фузаріоз, ризоктоніоз, альтернаріоз, фомоз, грунтові шкідники, колорадський жук, попелиця, летюча сажка, фузаріозно-гельмінтоспоріозна к
115грн
Виробник
Syngenta (Швейцарія)
Культури
Зернові, Картопля
Для захисту від
парша (види), фузаріоз, ризоктоніоз, альтернаріоз, фомоз, грунтові шкідники, колорадський жук, попелиця, летюча сажка, фузаріозно-гельмінтоспоріозна к
1 094грн
Виробник
Syngenta (Швейцарія)
Культури
Зернові, Картопля
Для захисту від
парша (види), фузаріоз, ризоктоніоз, альтернаріоз, фомоз, грунтові шкідники, колорадський жук, попелиця, летюча сажка, фузаріозно-гельмінтоспоріозна к
66грн
Виробник
Syngenta (Швейцарія)
Культури
Яблуня, Плодово-ягідні, Овочеві, Баклажан, Картопля, Груша, Капуста, Томат, Перець
Для захисту від
колорадський жук, попелиці, цикадки, грунтові шкідники, хрестоцвіті блішки, яблуневий квіткоїд, яблуневий плодовий пильщик, брунькові довгоносики

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід