Протруйник Шедевр

При вирощуванні картоплі, як в домашньому, так і в фермерському господарстві, в першу чергу постає питання, як захистити рослини від хвороб. Хочеться отримати урожай великий і якісний. Правильно вибрані засоби для захисту рослин — запорука успіху. Вони повинні бути ефективні, надійні й відносно недорогі. Протруйник Шедевр справедливо вважається кращим протравлювачем для картоплі. Придбати його можна в нашому інтернет-магазині у фасовці 15 мл та 75 мл.

Передпосадкова обробка картоплі — найважливіший захід в технології захисту цієї культури. Приховані грибні інфекції й пошкодження шкідниками в самому початку вегетації незмінно негативно позначаються на кількості та якості майбутнього врожаю. Використання інсектицидних протруйників дозволяє стримувати колорадського жука і тлю протягом 60 днів від посадки. Обробка цими препаратами захищає і від пошкоджень бульб підземними шкідниками — дротянкою, совкою і т. д. А фунгіцидні препарати захищають від патогенних ґрунтових грибків, стримують поширення інфекції й вбережуть новий урожай.

Краще рішення — використовувати системні засоби захисту рослин, які впливають безпосередньо на патоген або шкідника і поширюються по тканинах рослин, зберігаючи свою дію протягом тривалого часу. Двокомпонентні препарати, що містять і інсектицид, і фунгіцид — ефективне нововведення від виробників. Їх переваги: ​​широкий спектр дії, зручність, прийнятна ціна. Шедевр відноситься саме до таких препаратів. Його виробник — компанія Презенс Технолоджи, що відрізняється високою якістю продукції та давно зарекомендувала себе на ринку.

Склад протруйника Шедевр

До складу даного препарату входять два системних чинних компонентів — імідаклоприд і тіабендазол. Діючи спільно, вони надійно захищають картоплю та інші культури від ряду шкідників підземних і наземних, хвороб.

  • Імідаклоприд — хімічна речовина класу неонікотиноїдів. Використовується в аграрній галузі для боротьби зі шкідниками-комахами. Препарат впливає на їх ЦНС, в результаті чого незабаром розвивається параліч і загибель. Є дані про те, що хімікати, які містять імідаклоприд, мають також антистресовий ефект для сільськогосподарських рослин.
  • Тіабендазол — високоефективний фунгіцид класу бензимідазолів. Використовується для аерозольної обробки з метою знищення збудників хвороб (гнилей) на плодових, овочевих, зернових культурах. Фунгіцид контактно-системної захисної та лікувальної дії.

Комахи й хвороби, при боротьбі з якими ефективний Шедевр: жук колорадський, дротяники, гусениці совки, капустянки, тля, трипси, капустяна моль, грибкові — парша, пороноспороз, альтернаріоз, фомоз, септоріоз.

Застосування

Флакон з суспензією необхідно ретельно збовтати. Посівний матеріал по можливості очистити від сторонніх домішок і пилу. Приготувати розчин. Для цього препарат розводиться водою відповідно до інструкції на пакуванні або в картці товару. Норми витрати для різних культур будуть різними. Для картоплі це 5 мл на 100-150 мл води та на 10 кг бульб.

Для замочування кореневої системи розсади 0,5-1 мл Шедевра розчиняють в 100 мл води. У цьому розчині коріння рослин витримують 6-8 годин. Після цього їх можна висаджувати.

При посадці саджанців плодових, ягідних дерев або чагарників в традиційну бовтанку (суміш з глини, землі, гною, розведена у воді) додають 50-70 мл препарату. Все ретельно розмішують. Коріння саджанців опускають в бовтанку безпосередньо перед посадкою.

Використовується Шедевр також для обробки соняшнику, ріпаку, зернових, розсади пасльонових, капусти. Він сумісний з протруйниками Росток, Живосил.

Важливо! Шедевр має 3 клас токсичності, значить відноситься до помірно небезпечних речовин. При обробці посадкових бульб препаратом Шедевр картоплю можна без побоювання вживати в їжу через 60 днів. Не можна перевищувати зазначене дозування при замочуванні коріння розсади. Це може негативно позначитися на стані рослин. У складі Шедевра є червоний барвник. Але інтенсивність відтінку при обробці посадкового матеріалу може бути різною і не може визначати ефективність препарату.

Препарат Шедевр вже оцінили багато дачників і фермери. Його перевага в тому, що він надійно захищає картоплю від посадки до цвітіння. Достатньо всього однієї обробки навесні й можна забути про шкідників, хвороб і не переживати за майбутній урожай. За всіма питаннями, що виникають щодо використання Шедевра, можна звертатися до наших менеджерів.

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід