Протруйник Шедевр

При вирощуванні картоплі, як в домашньому, так і в фермерському господарстві, в першу чергу постає питання, як захистити рослини від хвороб. Хочеться отримати урожай великий і якісний. Правильно вибрані засоби для захисту рослин — запорука успіху. Вони повинні бути ефективні, надійні й відносно недорогі. Протруйник Шедевр справедливо вважається кращим протравлювачем для картоплі. Придбати його можна в нашому інтернет-магазині у фасовці 15 мл та 75 мл.

Передпосадкова обробка картоплі — найважливіший захід в технології захисту цієї культури. Приховані грибні інфекції й пошкодження шкідниками в самому початку вегетації незмінно негативно позначаються на кількості та якості майбутнього врожаю. Використання інсектицидних протруйників дозволяє стримувати колорадського жука і тлю протягом 60 днів від посадки. Обробка цими препаратами захищає і від пошкоджень бульб підземними шкідниками — дротянкою, совкою і т. д. А фунгіцидні препарати захищають від патогенних ґрунтових грибків, стримують поширення інфекції й вбережуть новий урожай.

Краще рішення — використовувати системні засоби захисту рослин, які впливають безпосередньо на патоген або шкідника і поширюються по тканинах рослин, зберігаючи свою дію протягом тривалого часу. Двокомпонентні препарати, що містять і інсектицид, і фунгіцид — ефективне нововведення від виробників. Їх переваги: ​​широкий спектр дії, зручність, прийнятна ціна. Шедевр відноситься саме до таких препаратів. Його виробник — компанія Презенс Технолоджи, що відрізняється високою якістю продукції та давно зарекомендувала себе на ринку.

Склад протруйника Шедевр

До складу даного препарату входять два системних чинних компонентів — імідаклоприд і тіабендазол. Діючи спільно, вони надійно захищають картоплю та інші культури від ряду шкідників підземних і наземних, хвороб.

  • Імідаклоприд — хімічна речовина класу неонікотиноїдів. Використовується в аграрній галузі для боротьби зі шкідниками-комахами. Препарат впливає на їх ЦНС, в результаті чого незабаром розвивається параліч і загибель. Є дані про те, що хімікати, які містять імідаклоприд, мають також антистресовий ефект для сільськогосподарських рослин.
  • Тіабендазол — високоефективний фунгіцид класу бензимідазолів. Використовується для аерозольної обробки з метою знищення збудників хвороб (гнилей) на плодових, овочевих, зернових культурах. Фунгіцид контактно-системної захисної та лікувальної дії.

Комахи й хвороби, при боротьбі з якими ефективний Шедевр: жук колорадський, дротяники, гусениці совки, капустянки, тля, трипси, капустяна моль, грибкові — парша, пороноспороз, альтернаріоз, фомоз, септоріоз.

Застосування

Флакон з суспензією необхідно ретельно збовтати. Посівний матеріал по можливості очистити від сторонніх домішок і пилу. Приготувати розчин. Для цього препарат розводиться водою відповідно до інструкції на пакуванні або в картці товару. Норми витрати для різних культур будуть різними. Для картоплі це 5 мл на 100-150 мл води та на 10 кг бульб.

Для замочування кореневої системи розсади 0,5-1 мл Шедевра розчиняють в 100 мл води. У цьому розчині коріння рослин витримують 6-8 годин. Після цього їх можна висаджувати.

При посадці саджанців плодових, ягідних дерев або чагарників в традиційну бовтанку (суміш з глини, землі, гною, розведена у воді) додають 50-70 мл препарату. Все ретельно розмішують. Коріння саджанців опускають в бовтанку безпосередньо перед посадкою.

Використовується Шедевр також для обробки соняшнику, ріпаку, зернових, розсади пасльонових, капусти. Він сумісний з протруйниками Росток, Живосил.

Важливо! Шедевр має 3 клас токсичності, значить відноситься до помірно небезпечних речовин. При обробці посадкових бульб препаратом Шедевр картоплю можна без побоювання вживати в їжу через 60 днів. Не можна перевищувати зазначене дозування при замочуванні коріння розсади. Це може негативно позначитися на стані рослин. У складі Шедевра є червоний барвник. Але інтенсивність відтінку при обробці посадкового матеріалу може бути різною і не може визначати ефективність препарату.

Препарат Шедевр вже оцінили багато дачників і фермери. Його перевага в тому, що він надійно захищає картоплю від посадки до цвітіння. Достатньо всього однієї обробки навесні й можна забути про шкідників, хвороб і не переживати за майбутній урожай. За всіма питаннями, що виникають щодо використання Шедевра, можна звертатися до наших менеджерів.

Товари зі статті
125грн
Немає в наявност
Культури
Баклажан, Картопля, Овочеві культури, Капуста, Перець, Зернові культури, Томати, Соняшник
Для захисту від
колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, гусениці совки, личинки капустянки, личинки хрущів, попелиці, трипси, звичайна парша, ризоктоніоз,

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід