Розмір цибулини 12/14, що це значить?

Купити цибулини гладіолусів або купити цибулини лілій? Здавалося простіше простого: зайшли в магазин - вибрали сорт, який сподобався. Тут ви можете побачити, потримати в руках цибулину, якщо вона не упакована. Чим більші за розміром цибулинки, тим вони краще проростають. Але що робити, якщо ви хочете знайти цибулинні квіти в інтернет-магазині або в друкованому каталозі? Для цього зазначають розмір цибулин: 11/12, 12/14, 12 / + і т.п. Ці цифри присутні на всіх упаковках цибулинних з Голландії.

Що ж означають ці цифри?
Всім відомо, що якість залежить від розміру. Це враховується при сортуванні цибулинних в Голландії: їх пропускають через ряд спеціальних решіток з круглими дірочками, вони мають різні діаметри, щоб цибулинки ділились по фракціях.
Фракція цибулини відповідає окружності отвора, через який вона не може пройти. Цибулинні рослини класифікуються за діаметром або по довжині кола, тобто їх ділять за розмірами. 
Цибулини «Екстра» діаметром 4 см і більше, довжину окружності 12 см і більше (має позначення 12 / +).
Цибулини 1-го розбору діаметром 3,5-4 см і довжина окружності 11-12 см (позначається як 11/12).
Цибулини 2-го розбору - їх діаметр 3-3,5 см, довжина окружності 10-11 см (позначається як 10/11).
Саме ці товарні фракції, тобто цибулинки цих фракцій надходять у продаж. Цибулини з окружністю від 6 до 10 см не реалізуються.
Цибулини Екстра підходять для вигонки, 1-го і 2-го розборів - для вирощування у відкритому грунті.
Тепер ви готові самі  визначити фракцію, куплених вами цибулинних рослин, для цього виміряйте їх діаметр або довжину кола.

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід