Шторм: чому він №1 у світі?

У садівників безліч «природних» ворогів — то хвороби поширяться, то шкідники. І якщо з комахами протягом сезону можна боротися систематично, обприскуючи посадки, то з гризунами все набагато складніше. Вони відрізняються «розумом і кмітливістю»: легко обходять пастки та не чіпають приманки. Як позбутися від щурів і мишей?

Про препарат

Найнадійнішим серед родентицидів, що існують, є Шторм. Цей засіб відноситься до професійних, а не побутових, що обумовлює його незрівнянну ефективність.

Сам препарат представлений невеликими брикетами блакитного кольору. До їх складу входить харчова основа (зерно й ароматизатори м'яса), синій барвник (необхідний для швидкої ідентифікації приманок), віск (обумовлює водовідштовхувальну дію). Краї брикетів — нерівні, мають щербини. Така особливість впливає на поведінку гризунів — вони інстинктивно підгризають край та отримують дозу діючої речовини.

Родентицидну властивість приманки має особлива речовина — флокумафен. Вона рівномірно розподілена по брикету. Флокумафен відноситься до найсучасніших, ефективних засобів проти гризунів, що повністю контролює популяцію. Він має накопичувальний ефект. Чим більшу кількість приманки з'їли щури або миші, тим швидше настане їх загибель.

Переваги препарату — його багаторазове, тривале використання й цільовий вплив. Навіть одноразове поїдання невеликої кількості приманки (1,3 г для щура та 0,3 г для миші) призводить до незворотних процесів в організмі гризуна.

Речовина, потрапляючи в організм миші або щури, викликає порушення біохімічних реакцій. В результаті антикоагулянтної дії препарату припиняється вироблення особливих білків, що відповідають за нормальне згортання крові. Її показники поступово знижуються, а загибель щурів і мишей настає протягом 3-8 днів.

Саме повільна дія препарату обумовлює його ефективність. Гризуни не вважають його небезпечним, не відчувають ознак отруєння та не попереджають родичів про небезпеку брикетів. Завдяки воску, що входить до складу Шторма, засіб ефективний як в сухих, так і у вологих приміщеннях.

Його можна розкладати:

 • в житлових будинках;
 • лікарнях;
 • дитячих установах;
 • на сільськогосподарських об'єктах;
 • в офісних приміщеннях;
 • в колекторах;
 • в каналізаційних системах.

Якщо необхідно позбутися від гризунів на ділянці, то слід розміщувати приманку в ящиках або коробках з невеликим отвором. Це дозволить уникнути отруєння птахів, дітей та домашніх тварин. Переважно розкладати брикети Шторм навесні або восени, коли гризуни відчувають нестачу їжі.

Шторм згубний для всіх видів гризунів: польовок, щурів, піщанок, мишей та ін. Важливо відзначити, що до складу препарату входить спеціальна речовина, яка на смак в 10 разів кисліша за лимон. Щурів і мишей це не відлякує, вони його не відчувають. Проте цей різкий кислий смак запобігає випадковому поїданню брикету дітьми або домашніми тваринами — вони відразу виплюнуть його. Виняток становлять собаки. Відомо, що в більшості випадків вони не жують, а відразу ковтають. Потрібно стежити за тим, щоб собаки не мали доступ до препарату.

Шторм розкладають в уподобаних гризунами місцях:

 • в щілинах і отворах в стінах;
 • поряд з відрами для сміття;
 • в шафках і тумбочках;
 • біля джерел води;
 • на шляху пролягання стежок;
 • під меблями або за ними.

Заміна брикетів проводиться тільки в міру їх з'їдання. Якщо приманка зникла — потрібно підкласти нову. Якщо кількість приманки не зменшується або вона залишилася недоторканою — значить, настала загибель усієї популяції щурів і мишей.

Чому Шторм №1 у світі

Неодмінно варто використовувати Шторм для боротьби з пацюками й мишами на ділянці та в приміщеннях, адже він володіє:

 • унікальною надійністю — гризуни в будь-якому випадку спробують приманку (тому що не бояться її), а значить, незабаром загинуть;
 • тривалою дією — завдяки восковій основі брикети служать до 2 років: не покриваються гниллю або цвіллю, не намокають, не втрачають своїх властивостей та не вбирають сторонні запахи;
 • неперевершеною економічністю — всього двох брикетів досить на 25 кв. м, щоб надовго позбутися від гризунів;
 • простотою застосування — досить розкласти брикети в певних місцях і чекати результату;
 • зручним пакуванням — на відміну від сипучих препаратів-приманок, він не залишає сміття;
 • безпекою — родентицид можна розкладати в дитячих і медичних установах (в недоступних місцях для дітей);
 • абсолютною ефективністю — завдяки дії Шторма буде знищений кожен гризун до останнього, адже щури й миші не визначають згубної дії приманки на свій організм.

Застосування родентицидів на дачній ділянці вимагає дотримання заходів особистої безпеки. Не слід залишати брикети в місцях, доступних для дітей або домашніх тварин. Після роботи з брикетами обов'язкове промивання рук мильним розчином.

Шторм — потужний, ефективний, сучасний засіб, що є найбільш дієвим і надійним серед інших родентицидів. Якщо ви втомилися від постійної боротьби з гризунами, зверніться до менеджерів нашого інтернет-магазину. Вони розкажуть про всі переваги Шторми, проконсультують щодо особливостей застосування препарату.

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід