ТАЛОН - перевірений засіб для боротьби з гризунами

родентицидЗ настанням осені гризуни перебираються ближче до людини. Вони населяють житлові та складські приміщення, псують запаси, поширюють небезпечні захворювання і комах. Позбутися від гризунів допомагають засоби - родентициди. Найбільш дієвими родентицидами на ринку на даний момент є антикоагулянти крові другого покоління. А самим ефективним з них - ТАЛОН. У чому ж особливість приманки ТАЛОН?

Про засіб ТАЛОН «Сингента»

Родентициди ТАЛОН - перевірений високоефективний засіб для знищення гризунів від швейцарської компанії «Сингента». Підприємство є лідером з виробництва препаратів проти шкідників, грибних інфекцій і гризунів.

Родентицид ТАЛОН ефективний проти: гризуни

 • щурів;
 • мишей;
 • полівок.

Засіб дозволяє надійно захистити харчові запаси від гризунів. Завдяки високій ефективності діючої речовини, загибель мишей і щурів настає в період від двох днів до тижня. Діюча речовина настільки ефективна, що шкіднику досить одноразово спробувати приманку для отруєння.

Де можна використовувати приманку ТАЛОН:

 • в житлових приміщеннях;
 • на присадибних ділянках;
 • в приміщеннях громадського харчування;
 • в офісних центрах;
 • у громадських місцях;
 • в складах.

Широта застосування і ефективність родентицида зробили його популярним серед великих фермерів і сільськогосподарських організацій, садівників, домовласників і ін.

Для зручності родентицид виробляють в двох формах: родентицид гранули

 • Гранули ТАЛОН. Яскраво забарвлені гранули залучають гризунів запахом. Засіб зручний в застосуванні, його легко дозувати, розкладаючи навіть в самих важкодоступних місцях. Гранули надзвичайно привабливі для гризунів завдяки їх особливому складу з 14 смакових компонентів, а діючу речовину настільки рівномірно розподілено, що гризунам досить тільки спробувати препарат. Для безпеки одним з компонентів ТАЛОНА є Bitrex, що робить приманку не їстівною для людей і домашніх вихованців, але ніяк не впливає на смакове сприйняття гризунів. Не забудьте про безпеку - використовуйте контейнери - пастки.
 • Брикети ТАЛОН. Воскові брикети можна використовувати навіть у вологих приміщеннях і при сильних коливаннях температури навколишнього середовища. Засіб зручний у використанні, по цілісності брикету легко відстежити активність його поїдання гризунами. Отвір в центрі брикету ідеальний для надійної фіксації приманки. Воскові брикети ТАЛОН мають ті ж перевагами що і гранули, крім того, вони виробляються методом відливу що дає можливість ще краще розподілити діючу речовину по препарату, ну а воскова основа робить їх ідеальним рішенням для вологих приміщень і дощових умов.

Обидві форми випуску мають однакову високу ефективність і надійність, оскільки в них використовується діюча речовина в однаковому дозуванні.

Переваги родентициди ТАЛОН

Приманка ТАЛОН має ряд переваг перед іншими засобами. Вона відноситься до сучасних, надійних родентицидів.

Переваги засоби ТАЛОН: родентицит брикет

 • Висока ефективність і надійність. При використанні засоба можна не переживати про результат: ви неодмінно позбудетеся від гризунів.
 • Висока смакова привабливість для шкідників. До складу приманки входить 14 різноманітних смакових компонентів.
 • Принаду можна застосовувати як в сухих приміщеннях, так і в умовах підвищеної вологості. Їх можна розкладати в каналізаційних мережах, поблизу скупчення побутових відходів. Якщо вам необхідно позбутися від гризунів в приміщеннях з підвищеною вологістю - використовуйте воскові брикети ТАЛОН.
 • Зручність у використанні. Родентициди ТАЛОН в брикетах і гранулах відразу готовий до застосування, не вимагає додаткового розведення або підготовки.
 • Приманка ефективна навіть при малій витраті, не викликає у гризунів настороженості і почуття небезпеки.
 • Добавка, що входить до складу засобу, забезпечує непривабливий для людини смак брикетів і гранул, завдяки чому випадкове поїдання виключено.

Застосування приманки ТАЛОН гарантує знищення популяції гризунів.

Принцип дії приманки ТАЛОН

До складу родентицида ТАЛОН входять отруйні речовини з групи кумаринів. Вони надають антикоагулянтну дію на гризунів. В результаті в організмі мишей і щурів знижується згортання крові.

Діюча речовина - бродіфакум (0,05 г/кг) - не викликає звикання у гризунів, тому ефективність засобу не знижується з часом. Він поступово накопичується в організмі шкідника і призводить до його загибелі. криса

Після потрапляння в травний тракт речовина активно всмоктується, розноситься кров'ю по організму. Це призводить до збільшення проникності капілярів і судин, до погіршення згортання крові. В результаті гризуни гинуть від рясних внутрішніх кровотеч.

Порядок використання родентицида ТАЛОН

Щоб застосування приманки було ефективним, слід правильно використовувати родентициди. Брикети і гранули розкладають в пластикові контейнери, картонні коробки або обрізки труб, щоб знизити ризик отруєння засобом домашніх або диких тварин.

Сприйнятливість до діючої речовини у кішок, собак та інших домашніх тварин істотно нижче, ніж у гризунів, тому небажані отруєння рідкісні.

Розкладають засіб на шляхах пересування і в місцях активності гризунів:

 • уздовж стін;
 • за меблями;
 • поблизу скупчення побутового сміття;
 • поряд з джерелом води;
 • поблизу каналізаційних мереж.миша

Для підвищення привабливості приманки слід прибрати в недоступному для гризунів місці всі харчові продукти, зерно.

Не можна розкладати препарат або утилізувати його поблизу водойм, оскільки бродіфакум згубний для водних мешканців, в т. ч. риб.

При роботі із засобом важливо дотримуватися заходів особистої гігієни і безпеки. Приманку розкладають в гумових одноразових рукавичках. Після закінчення робіт відкриті ділянки шкіри промивають з милом.

Зберігати родентицид не можна поблизу продуктів харчування або місць перебування дітей.

Родентициди ТАЛОН - високоефективний, надійний засіб для знищення гризунів на присадибних ділянках, в жилих та комерційних будівлях, в приміщеннях громадського харчування. При дотриманні умов зберігання і застосування отруєння людини або домашніх тварин виключено.

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід