Вирощування картоплі без копіткої ручної прополки

препарати SBMВирощування картоплі завжди було пов'язано з великими трудовими затратами. Якщо з розпушуванням і підгортанням можуть допомогти дачні «помічники» - культиватори та інша техніка, то прополка посадок проводиться виключно вручну.

Однак завдяки сучасним методам захисту картоплі від бур'янів отримувати багаті врожаї бульб можна і без виснажливої ручної праці. На допомогу садівникові приходять ефективні препарати-гербіциди лінійки «Протект Гарден»: Пермаклін Ліквід і Пантера.

Засоби в комплексі застосовуються для захисту картопляних посадок від злісних бур'янів. Після захисних обробок садівникові не буде потрібно вручну виполювати бур'яни: вони загинуть в лічені дні.

Пермаклін Ліквід

Пермаклін Ліквід - дієвий препарат виробництва німецької компанії Байєр. Він довів свою ефективність в боротьбі з дводольними та основними злаковими бур'янами в посадках моркви, томатів та картоплі.обприскування до сході

Згубна дія на бур’ян підвищується разом із зростанням температури повітря, досягаючи піку вже при + 20 ... + 25 градусів.

Обробку препаратом Пермаклін Ліквід проводять до появи сходів картоплі або висадки розсади томатів, по активно вегетуючих бур'янах. У цьому випадку засіб абсолютно безпечний для культурних рослин.

Норма витрати гербіциду залежить від типу грунту на ділянці. Якщо на легких ґрунтах на 5 л води буде потрібно 5 мл препарату, то для важких грунтів вже 10 мл. Для обробки 1 сотки посадок необхідно 4-5 л робочого розчину.

В результаті обприскування на поверхні грунту утворюється тонка плівка, що захищає посадки від бур'янів протягом декількох тижнів до літа, коли сміттєва рослинність вже не буде гнітюче впливати на сходи картоплі. Важливо зберегти плівку максимально довго: не слід обробляти грунт або поливати його відразу після обробки.

Препарат Пермаклін Ліквід ефективний тільки на вологому грунті. Його можна зволожити до обробки, пролити грунт після повного усмоктування засобу або дочекатися природних опадів.

Пантера

Гербіцид Пантера - препарат з післясходовою дією від всесвітньо відомої компанії ЮПЛ. Засіб ефективний проти однорічних і багаторічних злаків в посадках картоплі. Маючи вибіркову дію, препарат не завдає шкоди навіть активно вегетуючим кущам картоплі.обприскування після сходів

До переваг препарату Пантера відносять:

  • Тривала дія навіть при несприятливій погоді.
  • Можливість використання в бакових сумішах - спільно з інсектицидами та фунгіцидами.
  • Вибірковість дії препарату - він абсолютно безпечний для картоплі, але згубний для злакових бур'янів.
  • Після обробки препарат стає стійким до змивання поливом або опадами вже через 1 годину.
  • Швидке розкладання в грунті на безпечні сполуки. Препарат не накопичується в грунті.

Для обробки 1 сотки посадок потрібно 4-5 л води і 10-20 мл препарату в залежності від переважаючих бур'янів. Найбільшу ефективність і швидку дію препарат має при висоті багаторічних бур'янів 10-15 см, а однорічних - у фазі 2-3 листків. Не слід допускати сильного заростання посадок картоплі: гербіцид згубний для засмічених злаків заввишки до 0,3 м.

Вже через 5-15 днів після обприскування бур'яни зупиняються в рості, їх листя і пагони змінюють колір, набувають ознак хлорозу, а через 2-3 тижні настає повна загибель бур'янів.

Комплексна обробка препаратами Пермаклін Ліквід проводиться після посадки картоплі, але до появи сходів, а Пантера - вже у фазі активної вегетації злакових бур'янів. Такий спільний захист найбільш повноцінно захистить посадки картоплі від будь-яких бур'янів, позбавить садівника від регулярної копіткої праці - прополки.

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід