Вирощування салату

Вирощування салату

Завдяки неймовірній користі для організму, невибагливості, різноманітності форм і багатству смаків, салат впевнено завойовує все більші площі на наших присадибних ділянках. Тим паче, що для отримання гарного врожаю, потрібно зовсім небагато – бажання, якісне насіння і… трішки натхнення.

Для початку визначаємося із типом салату:

- листовий салат формує потужну листову розетку без головки.

Сорти цього різновиду характеризуються швидкостиглістю

(товарний урожай отримують через 25-45 днів після появи сходів);

- качаний та напівкачанний салат утворює напівпідняту розетку,

у центрі якої формується округла або округло-плоска головка.

За довжиною вегетаційного періоду розрізняють: скоростиглі

(45-60 днів),середньостиглі (61-70 днів) і пізньостиглі (71-90 днів)

сорти.

Загалом салат – холодостійка, волого- і світлолюбна культура. Вирощування починайте з підготовки ділянки. Щоб земля рано навесні швидше прогрілась, як тільки зійде сніг, грядку накрийте чорною плівкою. Через тиждень зніміть її і висівайте насіння. Для прискорення появи сходів над ділянкою можна спорудити парник з прозорої плівки. Коли сходи з'являться, плівку на день можна прибирати, а на ніч знову накривати. Не бійтесь за сходи – вони витримують заморозки до -2 -4°C, а зміцнілі рослини з 4-5 справжніми листочками витримують до -6 - 8°C. Салат не любить рости в глибокій тіні, але якщо ви запізнилися з весняною посадкою, то краще все ж висаджуйте його в затінених місцях.

Щоб безперервно отримувати свіжу продукцію протягом сезону, салат сіють багаторазово, через кожні 7-10 днів, аж до серпня. Висівають насіння рядковим способом з відстанню 15-20 см ряд від ряду в неглибокі борозенки, з нормою висіву 0,3 г/м² та глибиною загортання насіння 0,5-1 см. При появі масових сходів в загущених місцях салат проріджують, залишаючи відстані між рослинами для листових сортів 6-8 см і качанних - 10-15 см. Дуже доцільним та доречним буде посів на одній грядці разом з редисом (вони захищатимуть один одного від шкідників), огірками, капустою та кабачками. Таким нехитрим методом ви створите максимально наближені до природних умов вирощування, що позбавить вас від безлічі проблем: бур’янів, хвороб та шкідників.

Високоякісну ранню продукцію качанного салату можна отримати, вирощуючи його розсадним способом. Оптимальні строки посіву насіння на розсаду настають у 3 декаді березня - 1 декаді квітня (за 30-40 днів до висадки на постійне місце). Через 12-14 днів після сходів сіянці пікірують в горщики. Можна вирощувати і без пікіровки - прямим висівом в горщики розміром 5х5 см і 6х6 см. Салат, вирощений з розсади, формує більші за масою головки, ніж висіяний безпосередньо в ґрунт.

Ділянку під салат обирайте з пухкими ґрунтами багатими поживними речовинами. Внесення перед посівом мікродобрив (борних, кальцієвих, магнієвих, молібденових) посилить ріст рослин і підвищить якість продукції. Зверніть увагу, що фосфор, калій, кальцій, магній вносять з моно-або комплексними добривами до посіву культури.

Догляд за салатом елементарний та не потребує великих зусиль – полив і розпушування ґрунту – Ваш секрет успіху! Салат не може розвиватися при низькій вологості повітря та ґрунту, тому бажано поливати його кожен день (ліпше ввечері, після заходу сонця). Більше того - краще це робити методом дощування, змочуючи водою і листя (тільки не в жарку погоду)

Збирання врожаю листового салату проводять, вириваючи рослини з корінням, а качанних сортів - вибірково, зрізуючи їх ножем та видаляючи нижні листки. Зривати листя салату можна тільки вранці в суху погоду, так як мокре листя не зберігається.