Захист плодових весною та восени.

Важливим етапом щорічних садових турбот є підготовка дерев в своєму саду до зими та початку вегетації весною. Окрім процедури обрізки плодових дерев потрібно знати, яким чином захистити дерева від різних шкідників і хвороб. Проводячи обприскування дерев восени, ми забезпечимо їм квітучий і здоровий вигляд в наступному сезоні, що позитивним чином відіб’ється на майбутньому врожаї. Оскільки пізня обробка зазвичай супроводжується дощовою погодою, то потрібно почекати суху погоду, інакше зусилля будуть марними. Погода для обприскування дерев повинна бути безвітряною і сухою.  А ось які препарати будуть дієві допоможе дізнатись МАРКЕТ. ВСЕ РОСТЕ.

Інсектоакарицид + фунгіцид «Брунька» – універсальний препарат для обробки плодових і декоративних дерев, виноградників та ягідних кущів до початку розпускання бруньок та після опадання листя проти зимуючих стадій збудників хвороб та шкідників. До складу препарату входять ефективні діючі речовини: фосфориста кислота, 530 г/л + фосфіт алюмінію, 240 г/л + імідаклоприд, 125 г/л + лямбда-цигалотрин, 10 г/л.

Препарат багатофункціональний, направлений на ефективне знищення шкідливих організмів. Вдале поєднання діючих речовин забезпечує надійний захист рослини, володіє акарицидною дією, а це значить знищує рослинних кліщів. При використанні даного препарату відбувається безпосередня дія на шкідників та їх яйцекладки, які вийшли з перезимівлі або готуються до неї. Робочий розчин готується безпосередньо перед застосуванням. Необхідна норма витрати препарату - 30 мл на 10 літрів підготовленої води. У випадку, якщо обробка проводиться після цвітіння або до опаду листя - то концентрація препарату зменшується двічі.

 Ми слідкуємо за світовими трендами тому також  потурбувалися за прихильників екологічного та органічного садівництва

Екологічно безпечний, органічний інсектоакарицид, прилипач та антитранспірант (захист від стресів) «ПРЕПАРАТ 30 Д» (три в одному). Цей препарат допоможе не тільки захистити насадження від шкідників та їх зимуючих стадій, а й при  негативних погодних умовах, а саме підвищити морозостійкість, зменшивши тим самим ступінь вимерзання і пошкодження насаджень в присадибних господарствах в зимову пору року.

Ранньовесняна і осіння обробки проводяться при цілодобовій температурі повітря не нижче +4 ̊с. Необхідна норма витрати препарату:  235 мл., на 10 літрів води

Для приготування робочого розчину: необхідно попередньо приготувати маточний розчин - суміш 50% препарату і 50% води, перемішати до повного розчинення. Додати воду до необхідного об'єму при постійно працюючій мішалці обприскувача. Робочий розчин застосувати протягом 2-х годин. При Використання з іншими препаратами, попередньо змішати матковий розчин Препарату 30 Д з матковими розчинами пестицидів.

Гарним помічником для профілактичних обробок стане «ПРЕПАРАТ 30 В». Сучасний безпечний інсектоакарицид для боротьби з зимуючими стадіями шкідників плодово-ягідних і декоративних рослин від личинок і яєць зимуючих стадій шкідників Ранньовесняні і осінні обробки, показують щорічну високу ефективність, препарат не викликає звикання у шкідників, так як вони не можуть адаптуватися до такого впливу, тому Препарат 30 В користується високим попитом із року в рік.  Препарат - 30В абсолютно не фітотоксичний, являє собою концентрат мінерально-масляної емульсії, гарно фіксується на рослині.

Щоб в наступному році знову поласувати плодами, важливо правильно обробити рослини і грунт під ними від хвороб і шкідників.

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід