Блог

Балконна грядка або город на підвіконні

Балконна грядка або город на підвіконні

Город на балконі або підвіконні — це реально. Вирощувати овочі й трави дуже захопливе заняття, це можна робити навіть в зимову пору року. І це не просто хобі, а прекрасна підмога в господарстві, свіжа вітамінна зелень до вашого столу. Але потрібно грамотно підійти до організації городу на підвіконні. Тоді неодмінно все вийде.

Зелені овочі - Топ 10: властивості, склад і користь

Зелені овочі - Топ 10: властивості, склад і користь

Зелені овочі сьогодні — дуже популярна складова харчування. Вони входять в різні дієти для схуднення. Для людей, які піклуються про своє здоров'я, вони також необхідні. Розповімо докладніше про 10 найкорисніших і поширених зелених овочах.

Протруйник Шедевр

Протруйник Шедевр

При вирощуванні картоплі, як в домашньому, так і в фермерському господарстві, в першу чергу постає питання, як захистити рослини від хвороб. Хочеться отримати урожай великий і якісний. Правильно вибрані засоби для захисту рослин — запорука успіху. Вони повинні бути ефективні, надійні й відносно недорогі. Протруйник Шедевр справедливо вважається кращим протравлювачем для картоплі. Придбати його можна в нашому інтернет-магазині.

Передзамовлення

Передзамовлення "Весна 2020"

З грудня 2020 інтернет-магазин «Vse Roste» починає прийом попередніх замовлень на весняні сезонні товари "Весна 2020". Асортимент дуже великий, всі товари відмінної якості. 

Фунгіцид Чарівник

Фунгіцид Чарівник

Грибки — збудники багатьох захворювань, якими уражаються рослини. Для захисту від них використовують фунгіциди. Вони надають профілактичну і лікувальну дію, допомагають запобігти масовій загибелі культур і зберегти врожай. При правильному використанні й дотримання запобіжних заходів вони безпечні для людини та природи. Фунгіцид Чарівник (Презенс Технолоджи) використовується для захисту і лікування томатів, картоплі від фітофторозу та інших небезпечних захворювань. Ефективність його об'єктивно вище інших препаратів, які вважалися в Україні еталоном в боротьбі з фітофторозом пасльонових.

Як зберігати саджанці, що не встигли посадити восени?

Як зберігати саджанці, що не встигли посадити восени?

Саджанці дерев найкраще садити восени. Саме в цей період вони масово продаються і купуються. Але іноді трапляється так, що придбані саджанці немає можливості висадити на постійне місце восени. Немає часу, посилка затрималася в дорозі або несподівано починається зима. Як їх зберегти до весни, щоб вони не загинули?

Гарбуз - король осені

Гарбуз - король осені

В осінньо-зимовий період так радує своїми яскравими фарбами гарбуз. Недарма його називають — король осені. Восени можна купити гарбуза різних форм і розмірів. Овоч цей дуже популярний, смачний і корисний. Які існують різновиди й сорти гарбузів, які страви можна приготувати з гарбуза?

Смородина: омолодження кущів, правильне розмноження

Смородина: омолодження кущів, правильне розмноження

Кущі смородини — чорної, червоної, білої — є на кожній дільниці. Ягоди їх смачні й корисні. Виведено безліч сортів смородини на будь-який смак. Але кущам необхідний належний догляд, в який обов'язково входить така процедура, як обрізка.

Осінні роботи з ґрунтом, вапнування ґрунту

Осінні роботи з ґрунтом, вапнування ґрунту

Після збирання останнього врожаю слід відразу ж приступати до доведення до ладу ґрунту на звільненій ділянці. Осінні заходи дуже важливі. Вони дозволяють підвищити родючість ґрунту, позбутися шкідників, збудників захворювань, бур'янів. Отже, які роботи з ґрунтом проводяться на городі перед зимою?