Цибулини глоксинії

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Глоксинія — одне з найпопулярніших рослин сімейства геснерієвих. Являє собою трав'янисту багаторічну рослину з кореневищем-бульбою. Родом вона з Південної та Центральної Америки. Дикі форми глоксинії в результаті кропіткої селекційної роботи перетворилися у велику кількість гібридів і сортів. Вирощують їх як кімнатні рослини. Пропонуємо купити цибулини глоксинії в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

Різновиди глоксинії

У глоксиній коротке стебло з великими, соковитими, запушеними листами. Квіти великі, у формі дзвіночків, розташовані на досить довгих квітконіжках. Дорослі глоксинії цвітуть дуже ефектно, утворюючи до 10-15 кольорів одночасно.

Бувають різновиди глоксиній з простими квітами, махровими, напівмахровими, з гофрованим краєм. Забарвлення їх може бути однотонним або з різними колірними переходами. Наприклад, сорт Tigre Blue має дуже незвичайне тигрове забарвлення, Red King - насичене винне, Prins Albert - глибоке темно-синє.

Особливості та переваги вирощування глоксинії

Бульби глоксинії висаджують в лютому-березні. Повністю їх не заглиблюють, залишаючи верхівку. Горщики розташовують в теплому приміщенні та починають регулярно поливати саджанці. З квітня по серпень рослини регулярно удобрюють для кращого розвитку та активного цвітіння.

Глоксинії теплолюбні, не люблять різких перепадів температур. Їм необхідне яскраве розсіяне світло. Полив потрібен регулярний і рясний. Вологість повітря повинна бути підвищеною, але обприскувати глоксинії не можна.

Глоксинії мають виражений період спокою, вегетують вони тільки навесні й влітку. З серпня полив починають скорочувати, а з вересня припиняють зовсім. Листя рослини поступово засихають і опадають. Взимку бульби тримають в темному прохолодному приміщенні. Субстрат постійно зволожують, не допускаючи повного висихання бульб. Термін життя однієї бульби — понад 10 років. Чим старша рослина, тим активніше воно росте і рясніше цвіте.

Чому вигідно купити у нас

У нашому каталозі представлені цибулини глоксиній з Голландії. Це посадковий матеріал високої якості, захищений від захворювань і шкідників. Дотримуючись правил посадки та догляду, ви гарантовано отримаєте сильну і здорову рослину, яка буде радувати вас довгі роки.

Замовити цибулини глоксинії можна навесні. Доставлення в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Вартість доставлення розраховується відповідно до тарифів вантажоперевізників. З будь-яких питань, які виникають, можна звертатися до наших менеджерів.