Кореневище хости

Знайдено: 1 - 24 серед 24 товари

Хости — багаторічні трав'янисті рослини сімейства Спаржевих. Вони широко використовуються в ландшафтному дизайні, цінуються як рослини з красивим декоративним листям. Батьківщиною їх є Далекий Схід, Японія, Китай, Корея. Японці вважають хости священними й навіть вживають в їжу. Розмножуються їх, використовуючи кореневища, цибулини, хоста не примхлива і невибаглива в догляді. Придбати посадковий матеріал за оптимальною ціною можна в цьому розділі нашого інтернет-магазину.

Різновиди хости

Ці рослини дуже багатоликі, знайдеться відповідний варіант для кожного саду. Вони ефектні й розростаються в розкішну плантацію за короткий час. Хости довго ростуть на одному місці й з роками стають тільки гарніше.

Всі хости трав'янисті рослини, стебел не мають. Листя серцеподібної або ланцетної форми, загострені, з виразними жилками. Квітконоси підносяться над розеткою. Суцвіття на них складаються з махрових або простих квітів білої, рожевої або світло-фіолетового забарвлення. Деякі з них мають приємний аромат.

Хости класифікують за кольором листочків. Вони бувають блакитними (сизувато-блакитними), жовтими, зеленими, Варієгата (строкаті, зі світлою окрайкою), медіоваріегата (листя світлого забарвлення із зеленою крайкою). Відрізняються листя і фактурою. Розрізняють хости з листям зморшкуватими, жатими, блискучими, матовими тощо.

За величиною хости бувають:

  • карлики - до 10 см;
  • мініатюрні - 10-15 см;
  • маленькі - 16-25 см:
  • середні - 30-50 см;
  • великі - 55-70 см;
  • гігантські - від 70 см.

Особливості та переваги вирощування хости

Плануючи місце для посадки хости, слід враховувати те, що тут вона буде рости багато років. Рекомендується підібрати злегка затінену ділянку. Чим більше насичене забарвлення листя, тим більше сонячного світла необхідно рослині. Ґрунт повинен бути легким, пухким, дренованим. Важливо підтримувати його завжди вологим. Добре ростуть хости під кронами дерев.

Посадку хости роблять восени, щоб саджанці встигли вкоренитися і зміцніти до настання морозів. Можна на зиму мульчувати кущики шаром сухого листя. На зиму листя відмирає, а навесні їх прибирають.

Чому вигідно купити у нас

Пропонуємо нашим покупцям великий асортимент сортів хост, вартість саджанців доступна. Ми гарантуємо їх високу якість, життєстійкість і відповідність сорту. З усіх питань можна звертатися до менеджерів інтернет-магазину. Замовити товар можна, оформивши покупку на сайті. Можливо кілька варіантів доставлення товарів в Україні: поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Це швидко і дуже зручно.