Цибулини ірису

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Іриси — ніжні та витончені квіти, що мають ім'я богині веселки. У природі вони зустрічаються повсюдно в усьому світі. Листя ірисів мечевидні, залишаються зеленими протягом усього сезону вегетації. Квітконосів може бути кілька. Цибулини ірисів є м'ясисте кореневище. У цьому розділі ми пропонуємо купити посадковий матеріал ірисів різних сортів з Голландії за доступною ціною.

Різновиди ірисів

Квіти ірисів складаються з 6 пелюсток, розташованих у 2 яруси. 3 з них відігнуті вниз, а решту 3 зімкнуті вгорі. Нижні й верхні пелюстки відрізняються забарвленням. Одночасно розпускається 2-3 квітки та не в'януть до 5 днів.

За формою квітів іриси поділяють на бородаті та не бородаті. У бородатих різновидів на поверхні пелюсток є ворсинки. Іриси бородаті найпопулярніші в культурі.

Також класифікують іриси:

  • німецькі — мають широкі мечевидні листя, квіти блакитно-лілові з жовтою або блакитною борідкою, великі, ароматні;
  • сибірські — мають вузькі листя і великі квіти в блакитно-фіолетовій гамі, без запаху;
  • японські — рослини висотою 1 м, з великими квітами до 25 см в діаметрі, всіх відтінків синього, також без аромату;
  • болотні — виростають в природі по берегах водойм, річок, полюбляють вологий ґрунт, мають висоту до 1,5 м, квіти жовтого кольору;
  • карликові — у висоту всього 10-15 см з досить великими квітами;
  • хрізографес — має листя світліші й крапчасте забарвлення квітів;
  • спурія — утворюють потужні зарості й дуже незвичайні квіти, що нагадують орхідеї, які цвітуть протягом декількох тижнів.

Особливості та переваги вирощування ірисів

Ці рослини невибагливі, їх використовують для оформлення клумб, парків. Високі іриси відмінно виглядають на далеких планах квіткових композицій. Фоном для них можуть бути декоративні чагарники, туї, ялівці. Компактні карликові іриси гарні в рокарії та альпійських гірках. У ставків висаджують вологолюбні сорти ірисів.

У жарку пору року іриси потрібно регулярно поливати, а також рихлити та видаляти бур'яни. Вибираючи місце для їх посадки перевагу слід віддати сонячним місцям. Рівень вологості підтримується, в залежності від різновиду ірису. Зів'ялі квіти потрібно своєчасно видаляти.

Чому вигідно купити у нас

Замовити саджанці ірису на нашому сайті дуже просто. Виберіть товар для отримання дозволу покупку. На всі питання, що виникають, завжди готові відповісти наші менеджери. Доставлення в Україні можлива кількома різними способами — поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Вартість доставлення розраховується, згідно з тарифами перевізників. Ми гарантуємо високу якість посадкового матеріалу, його відповідність сорту і життєздатність.