Цибулини ірисів

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Іриси — багаторічні кореневищні рослини сімейства ірисових (півникових). У природі вони зустрічаються практично в кожному куточку планети. Назва походить від імені богині веселки — Іриди. Культивуються іриси вже понад 2 тис. Років. Вони цінуються за свою витонченість і неповторний аромат. Селекціонерами виведена величезна кількість сортів цієї рослини. Цибулина ірису є в продажу в нашому інтернет-магазині. Купити посадковий матеріал можна за доступною ціною.

Різновиди ірисів

У нашому каталозі іриси діляться на:

  • Бородаті (німецькі) - мають незвичайну форму квітки та багату палітру кольорів, користуються найбільшою популярністю у квітникарстві.
  • Сибірські — надійні та витривалі рослини, утворюють ефектні куртини з широкою палітрою акварельних відтінків. Квіти їх не такі великі, як у бородатих, але витончені й вишукані, на кущі їх багато.

Діляться іриси також по висоті квітконосів (низькорослі, середньорослі, високорослі) і термінами цвітіння (ранні, середньоранні, пізні).

Особливості та переваги вирощування ірисів

Ці садові рослини дуже невибагливі. Потрібно тільки дотримуватися нескладних моментів догляду за ними, щоб насолоджуватися їх щорічним цвітінням. Це стандартні для всіх багаторічників процедури: прополювання, своєчасне прибирання бур'янів, розпушування, внесення добрив, полив, боротьба з хворобами та шкідниками.

Іриси сонцелюбні, тінисті й навіть напівтінисті місця їм не підходять. Надмірна зволоженість ґрунту їм також протипоказана. Рясно поливають їх тільки в періоди сильної літньої спеки. Підживлення вносяться навесні, при інтенсивному зростанні зеленої маси, під час цвітіння і після нього.

Під час висадки ірисів обов'язково витримують достатню відстань між саджанцями. Вони розраховані на розростання куртин протягом декількох років. Пересаджувати, оновлювати іриси бородаті рекомендують кожні 3-4 роки, а сибірські — кожні 8-10 років.

Для того, щоб ваша ділянка радувала красою якомога довше, рекомендуємо купити рослини, різні за термінами цвітіння. Враховується в композиціях і висота квітконосів. Найвищі добре підійдуть для далеких і середніх планів. Відмінним фоном для ірисів можуть бути декоративні й вічнозелені чагарники. Сусідити вони можуть практично з будь-якими трав'янистими багатолітниками. Великі сорти добре виглядають групами. Компактні можна висадити у квітниках, рокаріях, на альпійських гірках. Сибірські іриси часто висаджують на березі ставка. Сади, в яких ірисам відведена головна роль, називають ірідарії.

Чому вигідно купити у нас

Ми пропонуємо замовити кореневища ірисів з Голландії, вартість їх помірна, а якість на висоті. Вони строго відповідають сорту, життєздатні. Доставлення в Україні можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Наші менеджери готові надати професійну консультацію з усіх питань, що з'являються.