Насіння пекінської капусти

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
19грн
Розмір плоду
1,5-2,5 кг
Тип насінин
Термін вегетації
70-75 днів
Кількість насіння в 1 г
250-300
Термін дозрівання
середньоранній

Пекінська капуста - неймовірно ранньостиглий, визнаний вид. За наявності в складі вітамінів і корисних елементів вона нітрохи не поступається іншим «сестрам». Її перевага - низька калорійність, що робить пекінську капусту незамінною в складі дієтичних раціонів. Як правильно підібрати насіння пекінської капусти для вирощування на власній ділянці?

Різновиди пекінської капусти

Існує кілька класифікацій пекінської капусти. Вона може мати листову і качанну форму. Її листя може мати зеленуватий або жовтуватий відтінок.

Але найбільш важливим є поділ сортів щодо терміну дозрівання:

  1. Ранньостигла. До неї відносять гібриди та сорти, які дозрівають до 60 днів. Рання пекінська капуста має невеликі качани - близько 1,5 кг, хоча деякі гібриди дають головки до 3 кг. Однак вони володіють відмінним смаком, соковитістю і м'якістю. Група рекомендована для вирощування навіть в найсуворіших холодних умовах. Популярні гібриди - Мікадо F1 і Маноко F1.
  2. Середньостигла. Сорти характеризуються більш тривалим періодом розвитку - 70-80 днів. Середньостигла капуста має більші і щільні качани, що добре транспортуються і краще зберігаються, ніж рання продукція. Використовується в кулінарії повсюдно, ставши незамінними в складі свіжих салатів. Добре зарекомендував себе гібрид Супрін F1.
  3. Пізньостигла. Необхідний час для повного дозрівання - 80-90 днів. Сорти і гібриди утворюють найщільніші і великі качани. Вони більш пристосовані для тривалого зберігання.

Для посіву рекомендується вибирати гібриди, стійкі до стрілкування, оскільки при підвищених температурах рослини випускають квіткову стрілку.

Переваги вирощування пекінської капусти

Культура не має гіркоти і речовин, що важко засвоюються, в складі. Тому вона дозволена дітям з самого раннього віку - з 1 року. Її використовують в складі дієтичного харчування. Необмежене застосування в кулінарії: пекінську капусту можна варити, тушкувати, вживати в свіжому вигляді. Підходить вона для квашення, соління, маринування і навіть заморожування.

Ще одна незаперечна перевага - період зберігання без погіршення товарних якостей може становити до 3 місяців. Пекінська капуста має неймовірно високу врожайність, стійкість до коливань температур. Рослини легко переживуть поворотні заморозки навіть до -7 °СРослини можна вирощувати кілька разів за сезон, адже її термін вегетації становить всього 2 місяці.

Чому вигідно купити у нас?

Насіння пекінської капусти, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, мають високу схожість і якість. Для фермерських господарств ми пропонуємо професійні упаковки насіння капусти кращих сортів. На всі виниклі питання про особливості вибору сорту або вирощування культури дадуть відповіді менеджери компанії. Вони допоможуть замовити насіння і підібрати відповідний спосіб оплати вартості обраного товару.

Пропонуємо зручні способи доставки: поштою або кур'єрською службою по Україні, самовивіз в м. Київ. Зателефонуйте нам за вказаним номером телефону або напишіть на нашу електронну адресу, або залиште контактні дані для зворотного зв'язку.