Насіння картоплі

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Картопля - найпопулярніший овоч в нашому раціоні. Його вживають після будь-якої кулінарної обробки: вареним, смаженим, тушкованим, навіть печеним. Він підійде як гарнір до будь-якого рибного або м'ясного продукту, а також стане самостійною стравою. Дуже добре поєднується з іншими овочами. Як правильно вибрати насіння картоплі для посадки на дачі?

Різновиди картоплі

Різноманіття сортів і гібридів картоплі зумовлено незамінністю овоча. Картопля, яка використовується в їжу, відноситься до їдальної різновиди.

Вона включає такі типи:

  1. Тип А. Бульби не розварюються, мають щільну м'якоть і відсутність борошнистості. Підходить для салатів і варіння в мундирі.
  2. Тип В. Бульби помірно щільні, злегка борошнисті, слабо розварюються. Гарні в супах і для смаження.
  3. Тип С. Бульби м'які, помірно борошнисті, слабоводянисті. Ідеальні для смаження і відварювання.
  4. Тип D. Бульби м'які, борошнисті, сильно розварюються. Придатні для пюре і запікання.

Поділяються вони за кольором м'якоті (жовта, біла, рідко - фіолетова) і шкірки (фіолетова, червона, жовта або біла). Сорти з жовтою шкіркою - Мілена, Фермер, Імператриця, Реванш. З червоною шкіркою - Краса, Діва.

Бульбоплоди відрізняються за формою. Вони можуть бути витягнутими і округлими, мати чітко виділені або згладжені «глазки».

За терміном дозрівання виділяють:

  • суперранні (до 50 днів) - вирощуються двічі за сезон, мають невеликі розміри, невисоку врожайність;
  • ранньостиглі (до 65 днів) - необхідні для отримання ранньої продукції, характеризуються невеликою врожайністю;
  • середньостиглі (65-110 днів) придатні для зберігання, мають хорошу врожайність;
  • пізні (більше 110 днів) найбільш популярні для зберігання, мають найщільнішу шкірку.

Для вирощування на дачі слід вибирати різні за періодом вегетації сорти. Так можна отримувати бульби з початку літа до самих заморозків. Правильне зберігання врожаю дозволяє зберегти картоплю без втрати в якості і смаку до наступного врожаю.

Переваги вирощування картоплі із насіння 

Бульби картоплі, які використовуються для посадки, мають високу вартість. Вирощування картоплі насінням дозволяє не тільки істотно заощадити гроші, але і розширити список доступних сортів.

Самостійно отриманий посадковий матеріал не буде зараженим або «старим». З його допомогою можна отримувати багаті врожаї ще кілька років. Картопля, вирощена насінням, більш пристосована до конкретних кліматичних умов, менш схильна до захворювань.

Чому вигідно купити у нас?

Замовляючи насіння картоплі по каталогу нашого інтернет-магазину, ви можете бути впевнені в його високій якості при оптимальній ціні. Проконсультуватися з питань вибору насіння картоплі, вирощування культури, варіанти оплати вартості товару можна у менеджерів компанії.

Доставка по Україні здійснюється кур'єрською службою або поштою. Можливо забрати товар самостійно з м. Київ. Зв'яжіться з нами: зателефонуйте за контактним номером телефону, напишіть на нашу електронну адресу або залиште дані для зворотного зв'язку. Ми передзвонимо вам в найкоротші терміни!