Картопля насіннєва на посадку

Знайдено: 1 - 36 серед 36 товарів

Чому необхідно купувати насінневу картоплю?
Багатий урожай картоплі можна отримати тільки при використанні якісного посадкового матеріалу, вільного від вірусних та інших захворювань. З року в рік, бульби картоплі втрачають свій потенціал, накопичуючи в собі і передаючи своєму потомству патогени, що, безсумнівно, тягне за собою різке зниження врожаю і його якості.
Купуючи насінневу картоплю в нашому інтернет магазині, ви можете бути впевнені за свій майбутній урожай. Ми гарантуємо вам якість від виробника, тому що співпрацюємо лише з перевіреними і офіційними представниками іноземних селекційних компаній. Саме в таких компаніях насінневий матеріал проходить якісну перевірку в спеціалізованих лабораторіях та відповідає заявленим характеристикам.
При виборі асортименту ми врахували майже всі вимоги до якісних та смакових характеристик картоплі: на пюре, для жарки, для салатів, на чіпси чи універсального призначення. І впевнені, що зможемо задовольнити потреби найвибагливіших шанувальників картоплі.
Ми доставляємо насіння картоплі в будь- яку точку України, також наші менеджери проконсультують вас на рахунок сорту картоплі в залежності від типу грунту та кліматичних умов, в яких ви проживаєте.