Цибулини крокусів

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар

Крокуси — багаторічні цибулинні рослини сімейства ірисових. Вони радують своїми ніжними квітами самої ранньої весни, коли тільки сходить сніг. Інша назва крокусу — шафран. Саме з рилець цих квітів і отримують пряність, що високо цінується в усьому світі. На сьогодні виведено безліч сортів крокусів. Пропонуємо в нашому інтернет-магазині купити цибулини крокусів за помірною ціною.

Різновиди крокусів

Всі крокуси, які виростають в наших садах, умовно поділяють на:

  • ботанічні — мають відносно невеликі квіти, висотою 8-10 см;
  • великоквіткові — гібридні, мають великі келихоподібні квіти.

Ботанічні крокуси самі невибагливі в догляді, швидко розростаються, утворюючи великі куртини. Чи не занадто великий розмір квітів компенсується тривалим періодом цвітіння. Одна цибулина може дати до 10 квітів. Забарвлення пелюсток всередині й зовні у ботанічних крокусів може бути різним, є цікаві двоколірні варіанти. Листя тонке, схоже на травинки.

Великоквіткові крокуси відрізняються дуже великими квітами найрізноманітніших забарвлень. Вони також використовуються для вигонки в горщиках.

Особливості та переваги вирощування крокусів

Висаджують ці рослини восени, починаючи з кінця вересня і до листопада. Для посадки цибулин крокусів вибирають місця відкриті, добре освітлені сонячними променями. Підходять для цього й пристовбурні круги дерев, оскільки крокуси закінчать своє цвітіння ще до повного розпускання листя на деревах.

Ґрунт повинен бути легким, дренованим, поживним. Бажано внести перед посадкою комплексні мінеральні добрива. Після закінчення цвітіння листя прибирати не можна. Потрібно почекати, поки вони відімруть самостійно. Можна вирощувати їх спільно з іншими рослинами, які приховають їх красу, що в'яне.

Крокуси добре виглядають в групових посадках на клумбах, газонах, в альпінаріях. Вони доречні в будь-яких садових композиціях. Кореневища цих рослин ділять через 4-6 років, коли вони надмірно розростуться.

Чому вигідно купити у нас

Якщо ви замовляєте на нашому сайті крокуси, цибулини гарантовано отримуєте точно відповідні сорту, якісні та здорові. Вони зберігаються в оптимальних умовах і відправляються оперативно в Україні поштою або транспортною компанією. Вартість доставлення визначається відповідно до тарифів вантажоперевізників.

Кожен сорт має свої унікальні властивості. Наприклад, відрізняється інтенсивністю забарвлення, формою квітки, ступенем її відкритості, висотою маточки. Серед них неодмінно знайдуться ті, які ідеально підійдуть для вашого саду.