Насіння квасолі

Знайдено: 1 - 28 серед 28 товарів

Квасоля - популярна овочева культура, що полюбилася садівникам за високий вміст білка і корисних речовин. Проста вона і в догляді, а врожайність завжди на висоті. Як правильно вибрати насіння квасолі для посіву на ділянці?

Різновиди квасолі

Існує безліч різновидів культури. Вони можуть відрізнятися не тільки по терміну дозрівання, розділяючись на ранні, середні та пізні сорти. Рослини діляться за формою зростання, характером одержуваного врожаю, його кольором.

За зовнішнім виглядом рослини культура ділиться на:

  1. Кущова. Рослини компактні, вирощуються рядками на грядках. Сорти: Ольга, Золота зірка та ін.
  2. Витка. Рослинам для повноцінного росту і розвитку необхідна опора, адже довжина батогів може досягати 3 і більше метрів.

За способом вживання квасоля буває:

  1. Овочева (спаржева). Найбільш затребуваний різновид. У їжу вживають стручки цілком. Завдяки відсутності пергаментного шару вонии дуже м'які і ніжні. Їх можна консервувати і заморожувати, або використовувати в кулінарній обробці. До них відносять сорти Пурпурова королева, Золота зірка тощо.
  2. Зернова (лущильна). В їжу використовують лише самі боби. Їх консервують, заморожують і сушать для зберігання, застосовують для приготування страв.

Різноманітна вона і за кольором:

  • біла - збагачена кальцієм і залізом;
  • червона - покращує роботу травної системи;
  • фіолетова - змінює колір при тепловій обробці;
  • жовта - неймовірно корисна завдяки високому вмісту корисних речовин;
  • чорна - містить найбільшу кількість білка, проте менш популярна серед квасолі;
  • строката - найкрасивіший, мармуровий вид, що отримав широке поширення.

Вибір конкретного сорту слід робити на основі всіх перерахованих характеристик: місця для вирощування, кольору і призначення квасолі.

Переваги посіву насіння квасолі

Вирощування квасолі з насіння не завдасть труднощів навіть початківцям садівникам. Досить замочити великі насіння на 1-2 доби, або проростити їх і висадити на постійне місце з урахуванням схеми посадки.

Різноманітність видів квасолі дозволяє не тільки отримати смачний і корисний продукт, але й прикрасити будь-яку страву. Її використовують в будь-якій кулінарній обробці, проте виключено її вживання в свіжому вигляді. При зберіганні квасоля зберігає всі корисні речовини.

Різнобарвні стручки і зерна квасолі сподобаються не тільки дорослим, але й дітям. Вони надзвичайно поживні, за вмістом білка близькі до м'ясних продуктів.

Чому вигідно купити у нас?

Замовте насіння квасолі за привабливою ціною в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлені кращі сорти і гібриди провідних насінницьких компаній. Для фермерів ми пропонує професійні упаковки насіння відмінної якості зі збільшеною весовкою.

Зателефонуйте, напишіть нам або залиште дані для зворотного зв'язку. Менеджери компанії неодмінно зв'яжуться з вами. Вони дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються вибору сорту, посіву або вирощування квасолі з насіння. Підберуть зручний спосіб оплати вартості товару та його доставки: кур'єром по Україні, самовивозом в м. Київ, поштою.