Насіння квітів

Знайдено: 1 - 48 серед 286 товарів

Квіти — прикраса будь-якої ділянки. Вони радують око і викликають тільки позитивні емоції. Грамотно спланований квітник буде гарний весь сезон, від ранньої весни до глибокої осені. Наш інтернет-магазин пропонує купити насіння квітів за доступними цінами дешево.

Різновиди насіння квітів

У нашому каталозі представлені наступні групи квітів:

  • Однорічні. Рослини, життєвий цикл яких триває лише один вегетаційний період. Протягом сезону такі квіти ростуть, розвиваються, дозрівають, цвітуть, а потім відмирають. Тривалість вегетаційного періоду у різних видів різна. Їх перевага — рясне і тривале цвітіння. До однорічників відносяться айстра, календула, чорнобривці, настурція, космея, вербена, петунія та ін.
  • Дворічні. Такі рослини формуються повністю протягом першого року, а цвітуть і дають плоди на другий рік. Серед них багато видів, що рано квітнуть та цінуються при формуванні клумб. Вони декоративні в той період, коли цибулинні вже відцвіли, а однорічні та багаторічні ще не цвітуть. Це незабудка, наперстянка, маргаритка, фіалка.
  • Багаторічні. Біологічна особливість цих рослин полягає в тому, що восени у них відмирає тільки надземна частина, а кореневища успішно зимують. Багаторічники цвітуть щорічно, вони невибагливі, можуть рости на одному місці багато років. Це аквілегія, дельфініум, енотера, ехінацея, рудбекія, мак східний та ін.
  • Кімнатні. Рослини, які вирощуються в домашніх умовах. До них відносяться пеларгонія, колеус, бегонія, драцена, юка, бальзамін та ін.

Особливості та переваги вирощування насіння квітів

Щоб виростити будь-які квіти, насіння потрібно купувати якісні, від перевірених виробників. Для наших покупців ми постаралися підібрати тільки найкращі позиції. Вони гарантовано відповідають заявленим сортам, мають відмінну схожість.

Найбільш вдалий вибір для квітника — це поєднання однорічних, дворічних і багаторічних рослин. Багаторічні створюватимуть основу композиції. Їх висаджують на постійні місця, залишаючи навколо вільний простір для дворічних та однорічних квітів. Багаторічні рослини створять вигідний фон для однорічників. Такий підхід залишає простір для експериментів і дозволяє легко оновлювати ландшафт.

Чому вигідно купити у нас

Наш асортимент великий, якість посадкового матеріалу на висоті, а вартість доступна. Замовити товари на сайті можна швидко і просто. Доставлення в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром на вибір покупця.