Лілійники

Знайдено: 1 - 48 серед 62 товари

Лілійник — багаторічна трав'яниста рослина, дуже красива й ефектна. Вона невибаглива, витривала, з великим життєвим потенціалом, радує чудовими квітами й тривалим загальним періодом цвітіння, хоча окремі квіти "живуть" лише один день. Їх використовують для оформлення клумб, бордюрів. Вони універсальні та підійдуть для самих різних композицій. У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлений лілійник, цибулини відмінної якості з Голландії. Вартість їх різна, залежить від сорту рослини.

Різновиди лілійників

На сьогодні селекціонерами виведена величезна безліч сортів лілійників — понад 70 тисяч. Класифікувати їх можна за кількома ознаками:

  • висота квітконосів — низькі (менш як 30 см), середні (30-60 см), напіввисокі (60-90 см), високі (від 90 см).
  • терміни цвітіння — ранні, середньоранні, середні, середньопізні та пізні.
  • термін цвітіння окремих квітів — денні (розпускаються вранці та в'януть ввечері), нічні (розпускаються до вечора і в'януть в середині наступного дня).

Видові лілійники мають квіти природного забарвлення — жовтого, лимонного, помаранчевого. А сортові (гібридні) мають багату кольорову палітру. Наприклад, темно-пурпурний Whoopy, бузково-пурпурний Macbeth, майже чорний Longfields Black Magic, кремово-бежевий з пурпурно-сливовим оком Canadian Border Patrol. Сучасні лілійники виробляють багато бутонів, щоб радувати своїм цвітінням протягом більш тривалого періоду.

Особливості та переваги вирощування лілійників

Ці квітучі рослини невибагливі й можуть рости в будь-яких умовах. Але результати будуть кращі, якщо посадити їх правильно і подбати про створення оптимальних умов.

Лілійникам підходять відкриті сонячні ділянки, хоча допустима часткова тінь. Сорти з ніжним забарвленням проявляють себе в повній красі при максимальній освітленості. А червоним, пурпуровим необхідно легке притінення від палючих сонячних променів. Засуху лілійники переносять добре. Але щотижневий рясний полив сприяє активному росту і цвітіння.

Кореневища лілійника в Україні висаджують восени, приблизно у вересні-жовтні. Рослина має добре вкоренитися до настання морозів. Відстань між саджанцями має бути в межах 40-60 см. Майте на увазі, що вони дуже сильно розростаються.

Восени, напередодні стабільних мінусових температур, пожухле листя обрізають і видаляють. Зиму лілійники переносять добре, додаткового укриття в сніжні зими не потрібно.

Чому вигідно купити у нас

Щоб замовити цибулини лілійника, оформить покупку на нашому сайті. У нас в наявності завжди рослини в великому асортименті, красиві й гарантовано відповідні сорту. Ціна їх доступна. Посилання замовлень здійснюється після оплати, поштою, транспортними компаніями, кур'єром.