Каталог саджанців лимонника

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Лимонник – це листопадна ліана середньою довжиною 10-15 метрів або чагарник. Головна ознака цієї рослини – насичений лимонний запах листя, квітів та пагонів. Купити саджанці лимонника в Україні та виростити їх на власній ділянці варто тим, хто хоче мати джерело вітамінів та інших корисних для здоров'я речовин. 

Роздільностатеві квітки сягають в діаметрі 15 мм, вони також пахнуть лимоном. Плоди – це червоні ягоди з різким кислим смаком, які зібрані в китиці довжиною близько 10 сантиметрів. Квіти з'являються у травні-червні, плоди достигають у вересні. 

Плоди лимонника використовують для приготування киселів, джемів, лимонадів. Сік додають до вин для покращення смаку (букетування). Крім того, листя та кора також мають цінність, з них готують смачні та корисні напої. 

Чому варто займатися вирощуванням лимонника

Ягоди лимонника використовують не лише в кулінарії, а і як лікарську сировину. Вони мають здатність знімати втому, тонізувати та нормалізувати стан нервової системи. Для досягнення вираженого ефекту досить вжити всього 2-5 ягід. Крім того, на противагу медикаментам, використання плодів лимонника не має побічних дій, наприклад, не дає ефекту нервового перезбудження. 

Народна медицина рекомендує вживати ягоди лимонника після значних фізичних навантажень, людям, які займаються напруженою розумовою роботою, при лікуванні захворювань, які спричиняють астенію та депресивний стан. Калорійність плодів складає всього 10-11 ккал на 100 грамів, тому їх часто включають до дієтичного раціону. Вони багаті на органічні кислоти та вітамін C, містять пектин, танін, флавоноїди. Завдяки великому вмісту вітаміну C, ягоди лимонника в народній медицині використовують для профілактики та лікування простудних захворювань.

Сорти лимонника придатні для вирощування в Україні

Досвідчені агрономи рекомендують для вирощування в наших кліматичних умовах купити онлайн саджанці лимонника китайського. Це ліана з ароматними ягодами червоного кольору. Саджанці починають родити на третій-четвертий рік після посадки. Для перехресного запилення рослини потрібно висаджувати в парі. Китайський лимонник дає добрі врожаї, стійкий до морозів. 

Особливості посадки саджанців лимонника та догляду за ними

Саджанці можна висаджувати у відкритий ґрунт навесні (наприкінці квітня-початку травня) або восени (у жовтні). Встановити шпалеру для підтримки ліани варто одразу після посадки. Обрізку та підживлення потрібно починати через 3 роки після посадки саджанців. Лимонник потребує рясного поливу. Дорослі рослини витримують сильні морози, але молоді саджанці на зиму потрібно вкривати.

Де купити саджанці лимонника в Україні онлайн

Замовляйте саджанці лимонника за доступними цінами в нашому інтернет-магазині. У нас лише якісні саджанці від надійних іноземних і вітчизняних виробників. Доставка можлива по всій території України. 

Купуйте саджанці лимонника в нашому інтернет-магазині, ми гарантуємо високу якість сервісу та швидку доставку.