Кореневища Мака багаторічного

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Мак багаторічний — дуже красивий різновид маків. Квіти його по-справжньому розкішні, великі і яскраві, прикрасять собою будь-яку клумбу або садову ділянку. Батьківщиною маку є гірські схили Кавказу, Ірану, Туреччини. Пропонуємо купити саджанці маку багаторічного в нашому інтернет-магазині за доступною ціною від перевірених виробників.

Різновиди маку багаторічного

У маків багаторічних потужне кореневище, що йде глибоко в землю, міцні прямі квітконоси, покриті білими волосками. Листя прикореневі, досить великі, розсічені. Габітус куща може досягати 1 м. Квіти поодинокі, чашоподібні, великі, діаметром 10-20 см. У них 4-6 пелюсток, безліч темних тичинок. Цвітіння триває в першій половині літа, одна квітка живе кілька днів.

Завдяки селекційним роботам отримано безліч гібридних сортів маку багаторічного. Це рослини різної висоти, з квітами самих незвичайних форм і цікавих відтінків. Існують маки з квітами червоними, білими, рожевими, фіолетовими, бузковими, оранжевими й навіть чорними. Форма пелюсток може бути гладка, зубчаста, махрова, фактура їх також різна.

Особливості та переваги вирощування маку багаторічного

Мак — невибаглива і морозостійка рослина, добре зимує в наших широтах. Він здатний рости на будь-якому ґрунті, але краще себе покаже на родючих і пухких ґрунтах. Для висадки цибулини маку слід вибрати відкриті світлі місця. Полив необхідний помірний, не можна допускати надлишку вологи. Маки реагують активним ростом і пишним цвітінням на регулярне внесення комплексних добрив. Високі квітконоси можуть ламатися, тому рекомендується підв'язувати їх до опор. Після закінчення цвітіння кущі повністю обрізають.

 У ландшафтному дизайні маки гарні в одиничних посадках. У класичних квітниках і рабатках вони можуть бути сусідами з різними рослинами, але важливо враховувати черговість їх цвітіння. Висаджують їх і в садах з природним і сільським стилем, на диких газонах.

Чому вигідно купити у нас

У каталозі нашого сайту представлені гібридні сорти маку багаторічного з Голландії. Вони вражають уяву красою і різноманітністю своїх кольорів. Їх високу якість і життєздатність гарантовані, а вартість невисока.

Саджанці призначені для висадки в весняну пору року. Щоб замовити товар, необхідно оформити покупку на сайті. З усіх питань можна звертатися до наших менеджерів. Вони дадуть професійну консультацію з вирощування цих рослин.

Доставлення в Україні можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Посадковий матеріал дбайливо та акуратно упаковується і доставляється покупцям після оплати.