Цибулини нарцисів

Знайдено: 1 - 48 серед 59 товарів

Пахучі нарциси — одні з перших квітів, які розпускаються навесні. Вони цибулинні, відносяться до сімейства амарилісових. Батьківщиною їх є гірські схили Кавказу, Середземномор'я, півдня Європи. Сьогодні селекціонери вивели безліч гібридів цієї рослини. І щороку з'являється багато новинок. У цьому розділі нашого інтернет-магазину пропонуємо купити за доступною ціною цибулини нарцисів з Голландії.

Різновиди нарцисів

Загальна риса всіх нарцисів — квітка з 6 пелюсток з коронкою в центрі. А ось варіантів забарвлення може бути багато. Існують такі різновиди нарцисів:

  • мініатюрні — компактні рослини висотою до 20 см;
  • махрові — відрізняються формою квітки, коронка всередині махрова;
  • корончаті — їх особливість — велика яскрава корона;
  • корончаті з махровою короною — мають квітки з великою махровою короною;
  • багатоквіткові звичайні та мультифлора — формують на одному стеблі 3-5 квіток, зібраних у суцвіття;
  • split corona - квіти мають два ряди пелюсток різного розміру.

Особливості та переваги вирощування нарцисів

Ці садові рослини невибагливі, вирощувати їх не складно. На одному місці вони можуть рости 3-5 років, потім загущуються, що негативно позначається на цвітінні. Нарциси віддають перевагу сонячним місцям, але з легкої півтінню також миряться. Краща пора для посадки кореневища нарциса — осінь. Зробити це потрібно в вересні-жовтні, щоб цибулина вкоренилася до настання морозів. Квіти, що засихають, необхідно своєчасно прибирати. Після закінчення цвітіння листя цих рослин поступово засихають.

Нарциси широко використовують в ландшафтному дизайні. Їх не висаджують великими масивами, адже після цвітіння вони втрачають свою привабливість. Зазвичай саджанці розміщують групами по 5-7 цибулин в композиціях. Наприклад, між багаторічниками. Мініатюрні сорти добре виглядають в альпінаріях. Підходять нарциси й для посадки в контейнери.

Чому вигідно купити у нас

Щоб виростити гарний і здоровий нарцис, цибулина повинна купуватися високої якості. Ми пропонуємо відмінний посадковий матеріал, вартість якого оптимальна. Зробіть замовлення на нашому сайті та оформите покупку. На всі питання, які можуть виникнути, будуть відповідати наші менеджери. Доставлення в Україні можливо різними способами, за бажанням замовника. Наприклад, поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Це швидко і вигідно.