Насіння квітів

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Наш інтернет магазин пропонує широкий асортимент насіння красивих садових та кімнатних квітів. Великий вибір, понад 100 сортів, найкрасивіших та найулюбленіших петуній, знайомі нам з дитинства айстри, чорнобривці та майори, а для прихильників кімнатних рослин і любителів проекспериментувати, насіння кімнатних квітів, таких як Банан, кактуси та великий вибір бегоній та пеларгоній. Кожен зможе знайти улюблену квітку для себе. Ми відібрали для вас найкраще насіння вітчизняних і зарубіжних виробників насіння.
Прикладена до кожної позиції фотографія, опис і коротка інформація по способам посіву і умов вирощування дозволить легко підібрати необхідне насіння, для оформлення ландшафтного дизайну на присадибній ділянці.
Постійне поповнення і оновлення нашого каталогу дозволяє нам завжди пропонувати нашим клієнтам найоптимальніші варіанти насіння квітів.

При замовленні насіння квітів в магазині «Агромаркет» ви можете бути абсолютно впевнені в якості посадкового матеріалу. Наше насіння проходять ретельний відбір, калібрування, перевіряється на схожість, оброблене препаратами для того, щоб квіти були здоровими і менше піддавалися атакам хвороб і шкідників. Все насіння квітів надійно упаковується, тому не втрачає своїх властивостей при пересиланні поштою.