Органічні добрива

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Органічні добрива

Органічні добрива – це засоби, до складу яких входить натуральна сировина рослинного та тваринного походження. Органічне землеробство є екологічно безпечним, врожай не містить речовин, потенційно небезпечних для здоров’я, тому продажі органічних добрив в Києві та інших містах України зростають з кожним роком.

Органічне добриво містить мінеральні речовини, які необхідні для росту та розвитку рослин, лише в невеликій кількості. Органічні сполуки, що містяться в ньому, після потрапляння в ґрунт переробляються корисними мікроорганізмами. В результаті життєдіяльності мікробів та грибів органіка перетворюється на мінеральні речовини, які згодом споживаються рослинами. 

Через необхідність такої переробки органічні препарати діють повільніше, ніж мінеральні. Це компенсується тим, що поліпшення якості ґрунту зберігається довгий час, добрива не забруднюють навколишнє середовище.

Види органічних добрив

В Україні купити органічні добрива можна різних типів. Найбільший попит мають компост, вермікомпост, сапропелі в чистому вигляді та комплексні препарати, що містять їх, торф та гранульований пташиний послід.

  • Компост. Це органічна речовина, яка утворюється з первинної сировини в процесі її зберігання в спеціальних умовах протягом досить тривалого часу. В органіці, яка утворилась в процесі розкладання рослинної речовини, міститься багато поживних речовин. Також до її складу входять гумінові кислоти, які активізують діяльність корисних мікроорганізмів, сприяють покращенню утримання вологи в ґрунті, зменшують стрес рослин під час пересадки або в несприятливих зовнішніх умовах. Компост є універсальним органічним добривом, яке можна використовувати не лише в садівництві та городництві, а і для боротьби з ерозією ґрунту, ландшафтному дизайні. Ціни на органічні добрива цієї групи невисокі.
  • Вермікомпост. Такі натуральні добрива отримують шляхом розкладання органічних сполук внаслідок життєдіяльності хробаків. Як і звичайний компост, вермікомпост використовують як добриво для садів, городів, ділянок з декоративними рослинами. Ціна органічного добрива доступна.
  • Органічні добрива в Луцьку та інших містах на основі курячого посліду. На відміну від самостійно підготованого пташиного посліду, добрива промислового виробництва дезінфікують при високих температурах. Наявність в них насіння, шкідників або збудників хвороб повністю виключено, тому такі добрива не несуть загрози зараження ґрунту, значно поліпшують його якість на тривалий час.
  • Натуральні препарати на основі сапропелі (відкладень рослинно-тваринного походження, які формуються на дні прісноводних водойм). До складу деяких препаратів цієї групи входять додаткові компоненти, які збільшують їх позитивний вплив на ґрунт, тому варто вибирати саме така органічні добрива в Хмельницькому та інших містах України.
  • Торф та препарати на його основі. В сільському господарстві найчастіше використовують сфагновий торф. Препарати на його основі (гумати) варто купити, щоб забезпечити рослини поживними речовинами та збільшити врожайність.

Переваги органічних добрив

Екологічно чисті добрива для догляду за садом і городом мають велику кількість переваг. Вони не шкодять навколишньому середовищу, безпечні для здоров'я людей, тому варто використовувати саме органічні добрива купити у Львові та інших містах. На відміну від використання сільськогосподарської хімії, при внесенні органічних добрив ризик виникнення в ґрунті надмірної кількості мінеральних речовин, яка здатна нашкодити рослинам, мінімальний. В інтернет магазині органічних добрив в Україні можна вибрати препарати для ділянок будь-яких розмірів і стану.

Додаткові переваги:

  • Активація біологічних процесів в ґрунті, покращення його хімічного складу та фізичних властивостей.
  • Ефективність добрив зберігається тривалий час.
  • Вартість органічних добрив досить невелика.

Де купити органічні добрива

Замовити органічні добрива онлайн ви можете в нашому інтернет-магазині. Купити органічні добрива в Києві та інших містах України з доставкою у нас дуже просто та зручно. Ціна на органічне добриво вказана в прайс-листі. Діють знижки для оптових клієнтів, можлива безкоштовна доставка органічних добрив в Дніпрі та інших містах.