Цибулини квітів - Осіння Колекція

Знайдено: 1 - 32 серед 32 товари

Восени висаджують на нове місце велику кількість квітів, які будуть прикрашати сад  своїм цвітінням, починаючи з самої ранньої весни. Тюльпани, нарциси, лілії, рябчики, гіацинти, крокуси - далеко не повний список того, що пересаджують саме в кінці сезону.

Коли садити

Оптимальні терміни для кожного виду квітів свої. Якщо їх не дотримуватися, то цибулини можуть пошкодитись під час зростання при ранній посадці, або не встигнути вкоренитися і вимерзнуть, якщо їх висаджувати пізніше. З середини вересня і до початку жовтня слід висаджувати нарциси. Період сну у них занадто короткий - ці квіти потрібно встигнути посадити до утворення перших коренів.У  вересні висаджують лілії, потім крокуси. А з середини жовтня - тюльпани. Для них важливо, щоб температура ґрунту на глибині посадки була   10 ° C, при більш високій температурі цибулини вкорінюються в грунт - гірше.В цей же час починають садити і декоративну цибулю. Цибуля адаптується на новому місці близько двох тижнів і, якщо немає постійних заморозків, її можна висаджувати в листопаді.Після тюльпанів, до кінця вересня, настає час посадки  гіацинтів. Їх вкорінення найуспішніше відбувається, коли температура грунту становить від 6 до 8 ° C. Якщо в грунті достатньо вологи, то коріння при таких умовах з'являються вже через два з половиною тижні.

Як купити осінні цибулинні квіти?
Детальні описи  у каталозі інтернет магазині «Агромаркет. Все росте» - ваш  помічник у  виборі відповідних сортів квітів  на будь-який сезон.
Наш каталог складено таким чином, щоб ви могли спокійно і обдумано вибрати, замовити і купити цибулини квітів, і  отримати їх поштою до початку посадки.

  Чому вигідно  купувати  цибулини квітів  в інтернет магазині?
· Зробити замовлення в інтернет магазині швидше, ніж об'їздити кілька реальних торгових точок;
· Асортимент цибулинних квітів у інтернет магазині завжди більший, ніж у садових центрах.
· Ви гарантовано отримуєте вибраний посадковий  матеріал на сезон і вам не потрібно піклуватися про умови для зберігання цибулин;
· В магазині «Агромаркет» діє акція, 10 % знижка для перших 100 покупців на цибулинні квіти
· Ексклюзивні новинки в першу чергу з'являються в інтернет магазинах, тому замовляти новинку у нас простіше, ніж шукати її на ринках.
· У вас є можливість оплатити замовлення банківським або поштовим перекладом, а також наложенним  платежем при отриманні.