Насіння редьки

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів
8грн
6грн
Виробник
Satimex (Німеччина)
Колір
червоний
Тип насінин
сорт
Термін вегетації
45-55 днів
Кількість насіння в 1 г
100-170
Термін дозрівання
ранній

Рослина редька відноситься до сімейства хрестоцвітих, як редис і ріпа. Це дуже корисний овоч, який обов'язково варто мати на своїй ділянці. У складі редьки присутні цукри, амінокислоти, багато мінералів і мікроелементів. Цікаво те, що клітковина коренеплоду володіє антибактеріальними і фітонцидними властивостями. При зимовому і весняному дефіциті вітамінів і мінеральних речовин в організмі редька є незамінним продуктом. Насіння редьки можна купити в цьому розділі нашого інтернет-магазину.

Різновиди насіння редьки

Типів редьки існує багато. За формою коренеплоду вони діляться на:

  • циліндрична - Дайкон, азіатська різновид редьки, має коренеплід різної довжини, наполовину або 2/3 занурений в ґрунт;
  • конічна - Мюнхенське пиво, коренеплід нагадує моркву;
  • кругла - Зимова червона, Зимова чорна.

За кольором коренеплоду редька буває:

  • чорна - традиційний сорт Зимова кругла чорна, найбільш цінний з точки зору поживних і лікувальних якостей;
  • червона - має червону або рожеву шкірку і білу серцевину, цікавий сорт Червоне серце із зеленою шкіркою і червоною серцевиною;
  • біла - має більш ніжний, слабогострий смак і соковиту м'якоть.

По термінах дозрівання редьку поділяють на:

  • середньоранню - сорти для літнього споживання і вирощування в другому обороті;
  • пізню - зимові сорти, які підходять для тривалого зберігання.

Будь-яке насіння редьки можна знайти в каталозі нашого інтернет-магазину.

Переваги вирощування насіння редьки

Редька - холодостійка рослина. Вона здатна переносити заморозки до -5 °С. А ось спека їй не підходить. При високих температурах коренеплоди погано розвиваються, грубіють, стають дуже гострими на смак.

Вартість насіння редьки доступна, обов'язково знайдіть їй місце на своїх грядках. Можна поєднувати посіви з іншими овочами, а також використовувати влітку грядки, що вже звільнилися.

Посів роблять у квітні і потім в липні, для зимового зберігання. Не варто загущати посадки, для утворення великого коренеплоду необхідна достатня площа живлення. Дефіцит вологи редька переносить погано, тому важливо забезпечити часті поливи.

Чому вигідно купити у нас?

Наші пропозиції зацікавлять як городників-любителів, так і фермерів. Можна купити насіння редьки в міні-упаковці, середній та професійній. Ціна великих упаковок вигідна. Виробники насіння - компанії GSN Semences (Франція), Satimex (Німеччина) та ін. Їх продукція завжди бездоганної якості, яку оцінили вже багато наших покупців. Замовити і купити товар можна з доставкою в Україні (пошта, транспортні компанії, кур'єр) і Києві (самовивіз).