Саджанці цитрусових рослин

Знайдено: 1 - 31 серед 31 товар

Вирощувати цитрусові рослини в домашніх умовах – заняття дуже захопливе. При дотриманні правил догляду деревце незабаром щедро обдарує вас ароматними плодами. Але для цього необхідно купити саджанці цитрусових. Вирощувати рослини з кісточок, як часто практикують, складно. Сходам знадобитися кілька років, щоб досягти віку плодоношення. Набагато простіше замовити саджанці цитрусових дерев. У нашому інтернет-магазині великий вибір і доступні ціни.

Різновиди саджанців цитрусових

Пропонуємо купити такі різновиди цитрусових рослин:

  • Саджанці лимона. Це цитрусове дерево досить компактне, по висоті може досягати 1,5 м. Через 2 роки після посадки лимон починає плодоносити. Популярні сорти — лимон Мейєра, Новогрузинський, Павловський, Пандероза, Еврика, Київський великоплідний.
  • Саджанці лайма. Ця рослина генетично схоже з лимоном, але за смаком плоди значно кисліші його. Являє собою невелике дерево або кущ висотою 1-1,5 м. Популярний сорт — лайм кафрський.
  • Саджанці мандарина. Купити для домашнього вирощування можна й мандарин. Відзначимо мандарин Клементин, який по суті є гібридом мандарина й апельсина – плоди солодші за звичайний мандарин. Також пропонуємо високоврожайний сорт мандаринів Міагава-Васе, Абхазький мандарин, який підходить і для кімнатних, і для тепличних умов вирощування. Висота рослин досягає 2 м. Мандарин Сатсума створений саме для кімнатного вирощування і досягає лише 160 см заввишки. Догляд за мандаринами не потребує особливих навичок.
  • Саджанці апельсина. У нас можна купити саджанці різних сортів апельсина. Валенсія – дуже солодкий сорт, Лайн Лате – сорт апельсина саме для кімнатного вирощування (висота до 170 см), Аджарський – також компактний сорт з висотою до 150 см.
  • Саджанці кумквату. Кумкват – чи не найбільш екзотичний з цитрусових для домашнього вирощування. Достатньо вимогливий у вирощуванні, крім тепла і сонця потребує ще й підвищеної вологості.

Особливості та переваги вирощування цитрусових

Цитрусові рослини родом з Південно-Східної Азії, де цілий рік тепло, волого й багато світла. Тому і вдома влітку та взимку вашим кімнатним лимонам, лайм і т. д. буде потрібно добре освітлене місце. Заморозки, навіть невеликі, вони не перенесуть. Ростуть цитрусові нерівномірно, періоди активної вегетації змінюються періодами спокою. У зимовий час їм потрібно деяке зниження температури. Вирощують їх в кімнатних умовах або в теплицях.

Цвітіння й зав'язування плодів в кімнатних умовах відбувається кілька разів на рік. Цвітіння саджанців щеплених рослин починається практично відразу ж. Квіти у цитрусових самозапильні, але краще все ж використовувати штучне запилення. Плоди дозрівають через 5-9 місяців після зав'язування. Цитрусовим рослинам потрібен регулярний, але помірний полив і обприскування.

Чому вигідно купити у нас

Ми дбаємо про наших покупців і свою репутацію. Тому ретельно підбираємо асортимент і пропонуємо тільки найкращі сорти. Цитрусові, саджанці яких можна купити у нас, мають відмінну життєздатністю і в точності відповідають заявленому сорту. Вони реалізуються із закритою кореневою системою, в пластикових контейнерах. Після пересадки вони відразу ж починають рости.

З усіх питань про культури, доглядом за ними можна звертатися до наших менеджерів. Доставлення в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Вартість доставлення розраховується, виходячи з тарифів вантажоперевізників.