Сидерати та кормові культури

Знайдено: 1 - 48 серед 60 товарів

Застосування рослин-сидератів — ефективний спосіб відновлення структури ґрунту й збагачення його живильними речовинами, макро- і мікроелементами. У відносно короткий термін вони нарощують велику масу зелені й кореневу систему. Зелені частини їх скошують перед початком цвітіння. Перегниваючи, вони починають «працювати». Сидерати часто використовують як кормові культури. Пропонуємо купити насіння сидератів, насіння кормових культур в нашому інтернет-магазині. Вартість їх доступна, а ефективність важко переоцінити.

Які бувають насіння сидератів

У нашому каталозі можна вибрати та замовити насіння таких рослин:

  • Хрестоцвіті — редька, гірчиця, рапс. Ці сидерати по праву вважаються ефективніше гною. Вони дуже швидко ростуть, утворюють велику масу зелені й об'ємну кореневу систему, яка відмінно розпушує ґрунт. Зелень ніжна, швидко перегниває. Рослини цього сімейства мають також фітосанітарні властивості, знезаражують землю.
  • Бобові — горох, конюшина, віка, буркун, соя, козлятник, люпин, еспарцет. Відомі своєю властивістю накопичувати в коренях азот з навколишньої атмосфери. Після перегнивання кореневої системи цей найважливіший елемент вивільняється й збагачує ґрунт. Бобові сидерати відлякують нематоду, створюють умови для розвитку корисних бактерій.
  • Злакові — костриця, тимофіївка, райграс. Своєю потужною кореневою системою розпушують ґрунт і структурують його, захищаючи від ерозії. Ці сидерати збагачують ґрунт калієм, фосфором та іншими мінералами. Перегнивають вони повільно, тому ефективно використовувати їх як мульчу. Злакові сидерати використовують для боротьби з бур'янами.
  • Фацелія — підходить для ґрунтів будь-якого типу. Швидко зростає, дає багато зелені й розвиває об'ємну кореневу систему. Фацелія також є прекрасним медоносом і привертає корисних комах-запилювачів. Відзначають і її властивість відлякувати шкідників.
  • Гречка — відмінний сидерат і медонос. Зелень її привносить в ґрунт калій та фосфор, коріння відмінно розпушують будь-який ґрунт. Гречка пригнічує ріст бур'янів, шкідники також її не люблять.

Переваги посадки сидератів

Використання сидератів — повністю безпечний та екологічний чистий спосіб збільшити родючість землі й знезаразити її. Він не вимагає великої праці та істотних фінансових вкладень.

Але потрібно чітко уявляти собі, проблеми ґрунту на ділянці й, виходячи з цього, вибирати зелені добрива. Висівають ці рослини ранньою весною, до посадки основних культур; ціле літо на порожніх в цьому році грядках; восени, під зиму, в цьому випадку їх можна не скошувати — вони перегниють під снігом.

Чому вигідно купити насіння сидератів у нас

Пропонуємо великий вибір видів посівного матеріалу. Він реалізується в малих і великих пакуваннях, для любительського і промислового застосування. Від цього залежить і їх ціна. Якщо у вас виникли питання з приводу використання сидератів або їх вибору, ви завжди можете задати їх нашим менеджерам. Доставлення покупки оперативна, в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром.