Насіння тютюну

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Вирощування тютюну - заняття не складне і вигідне. У домашніх умовах воно популярно у любителів куріння, а в промислових масштабах - у агробізнесменів. Сигарети постійно дорожчають, але попит на них залишається стабільним. Якісний домашній тютюн, без домішок завжди ціниться, як продукт екологічно чистий. Пропонуємо купити насіння тютюну і виростити його самостійно.

Різновиди насіння тютюну

У нашому інтернет-магазині представлено кілька різновидів насіння тютюну. Найбільш популярні в каталозі:

  • Тютюн Болівійський чорний - трубкового-сигарний сорт. Рослина висотою 2 м, з довгими і широким листям. Після ферментації сировина набуває практично чорного кольору, а також має особливий смак і аромат.
  • Гавана - легендарний кубинський тютюн екстра класу. Використовується для виготовлення сигар, сигарет, трубок. Відрізняється особливим багатим смаком і неперевершеним ароматом. Висота рослини 1,5-2 м, в листі високий вміст нікотину.
  • Вірджинія - найпоширеніший сорт тютюну з США. У нього делікатний солодкуватий смак і тонкий фруктовий аромат. Рослина висотою до 2 м, листя містять велику кількість нікотину.
  • Дюбек - найкращий ароматичний тютюн у світі універсального призначення. Рослина з високою енергією росту, висотою 1-1,8 м, стійка до посухи. Цьому сорту тютюну підходить сонячна сушка.

Переваги посіву насіння тютюну

Батьківщиною тютюну є Болівія і Перу, в Європу він потрапив з експедицією Христофора Колумба. Рослина це дуже теплолюбна. Добре росте на ґрунтах легенів, піщаних. Вирощують тютюн розсадним способом. У ґрунт розсада висаджується у віці 40-45 днів, коли встановиться стабільно тепла погода і мине загроза заморозків.

З однієї рослини реально отримати 20-30 г курильного тютюну. На 1 кв. м земельної ділянки розміщується 6-7 рослин. Насіння дуже дрібні й легкі, в пакуванні їх багато, тому вартість посадкового матеріалу невисока. Догляд за цими рослинами нескладний. Коріння у тютюну йдуть углиб землі на 2 м. Тому полив потрібен мінімальний - кілька разів за сезон. Тютюн, як і будь-які інші культури, вимагає регулярного розпушування ґрунту і видалення бур'янів. Рослину формують, видаляючи пасинки й квітконоси.

Збирають листя тютюну, коли вони починають жовтіти. Їх сушать у провітрюваному приміщенні протягом місяця. Потім злегка зволожують, щоб вони стали м'якими й еластичними. Далі листя ріжуть і укладають в герметичні скляні ємності для проходження процесу ферментації. В результаті тютюн набуває звичний нам колір і унікальні властивості.

Чому вигідно купити у нас

Замовити насіння в Україні в нашому магазині дуже просто. Товар в наявності, якість його відмінна. Ціна насіння тютюну доступна. Після оплати товар буде негайно доставлений клієнтові. Варіантів доставки кілька: поштою, транспортними компаніями, кур'єром або самовивозом в м.Києві.