Родентициди - препарати проти гризунів

Знайдено: 1 - 46 серед 46 товарів

Більшість власників дач, сільських і заміських будинків стикалися з проблемою гризунів. Іноді засоби від мишей можуть знадобитися і жителям багатоквартирних будинків, коли гризуни з підвалів перекочовують в під'їзди. В полях і городах серйозної шкоди рослинам приносять кроти, проти яких також застосовуються хімічні препарати.

Найпоширенішим способом знищення гризунів залишаються родентициди. Це отрутохімікати, які діють досить ефективно.

Що таке родентициди

Родентициди — це будь-яка хімічна речовина, яка використовується для захисту сільськогосподарських рослин від гризунів. Засоби від мишей можуть бути синтетичного або органічного походження. Найбільш доступні та популярні хімічні отрутохімікати.

Основна якість родентицида — привабливість для гризунів за виглядом і запахом. Гризуни — кмітливі тварини. Тому принада не повинна їх насторожувати. В іншому випадку вона залишиться недоторканою.

Щоб тварина з'їла більше принади, препарати від мишей розробляють таким чином, щоб вони діяли не відразу. Гризуни при цьому з'їдають не одну порцію отрути.

Всі родентициди спочатку викликають у звірків напади задухи, після чого вони виходять з приміщення і гинуть. Отрути для гризунів повинні бути такими, що навіть якщо домашні тварини з'їдять отруєну мишу або щура, то їх здоров'я не повинно постраждати.

Найчастіше засоби від мишей і родентициди від інших гризунів випускаються у формі готових принад у вигляді протруєного зерна, брикетів, гранул.

Види родентицидів

Розподіл родентицидів на групи відбувається за кількома факторами: по швидкості впливу отрути та за хімічною будовою (неорганічні або органічні). Але головним параметром вважається швидкість впливу на організм.

  1. Засоби від мишей гострої дії. Ці отрутохімікати призводять до загибелі гризунів протягом періоду від 30 хвилин до доби. Отрути складаються із з'єднань миш'яку, стрихніну, фосфіду цинку та інших токсичних інгредієнтів. Такі родентициди небезпечні для людини, тому вони не надходять у вільний продаж.
  2. Родентициди хронічної дії. Ця група складається з хімікатів, які не відразу діють на гризунів, а накопичуються в організмі. Досягнувши певної концентрації, отрути вбивають тварину. До цієї групи належать антикоагулянти, які знижують згортання крові, що призводить до множинних крововиливів і смерті гризунів.

Переваги купівлі засобів від мишей

Застосування родентицидів від гризунів має такі переваги:

  • економічне витрачання;
  • результативність;
  • позбавлення від популяції гризунів;
  • хороша ефективність при невеликих нормах витрати.

Замовити та купити в Україні засоби від мишей, кротів і інші родентициди краще в нашому інтернет-магазині. Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент агропрепаратів для знищення гризунів. Співробітники інтернет магазину допоможуть вибрати препарат і розкажуть, як ним скористатися.