Каталог фунгіцидів - товари фермерам

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Фунгіциди – це препарати, призначені для профілактики та боротьби з захворюваннями культурних насаджень. Такі засоби повністю або частково пригнічують розвиток збудників хвороб рослин (бактерій та грибів). Вони мають велике значення для виробництва агропродукції та мають високий попит у фермерів. Жодне господарство не може розраховувати на гарний врожай, якщо не купити фунгіциди оптом. 

Класифікація фунгіцидних препаратів

Залежно від складу такі засоби бувають неорганічними (наприклад, хлорна ртуть) та органічними. За дією на гриби або бактерії фунгіциди поділяють на препарати профілактичної дії, захисні та лікувальні засоби.

  • Профілактичні фунгіциди використовують, щоб попередити розвиток захворювання рослин за відсутності його проявів.
  • Захисні препарати попереджають зараження рослин, а також припиняють розвиток патогенних грибів та бактерій, їх поширення до того, як відбудеться масове зараження. Найчастіше захисні засоби пригнічують репродуктивні функції збудників захворювань.
  • Лікувальні фунгіциди знищують збудників вже після зараження рослин при наявності ознак захворювання.

За характером використання фунгіцидні засоби поділяють на протруйники, препарати для застосуванні на ґрунті та обробки рослин. Протруйники призначені для запобігання хворобам, які поширюються з посівним матеріалом. Препарати для ґрунту найчастіше використовують в тепличних умовах. Препарати, що призначені для обробки рослин, використовують у період спокою (навесні або пізно восени) або під час росту.
Фунгіциди також поділяють на:

  • Контактні засоби. Вони здебільше залишаються на поверхні та викликають загибель збудника лише при безпосередньому зіткненні з ним. Також існують препарати, які мають місцеву глибинну дію (наприклад, проникають у зовнішні оболонки насіння).
  • Системні засоби на відміну від контактних здатні проникати всередину рослини та поширюватися по ній. Вони впливають на збудника хвороби не лише при безпосередньому контакті, а і в результаті обміну речовин в рослині. 

Як вибрати ефективний фунгіцид для фермерського господарства

Необхідно враховувати вид хвороби, її інтенсивність та прогноз розвитку, культуру (наприклад, плодово-ягідні, овочеві) та її сорт, метеорологічні показники. Важливо правильно визначити збудника хвороби, наприклад, альтернаріоз, парша, фітофтороз, несправжня борошниста роса та підібрати відповідний препарат. 

Слід пам'ятати про профілактичні обробки, починати лікування при перших ознаках захворювання. Систематичне використання одного фунгіцидного препарату призводить до утворення стійких видів збудників, тому для запобігання формування імунітету необхідно чергувати препарати та дотримуватися рекомендованих доз використання. 

Де купити фунгіциди оптом онлайн в Україні

Купуйте фунгіциди оптом з доставкою по всій Україні в нашому інтернет магазині. В наявності препарати від Presence (Україна), Corteva (CША), Adama (Ізраїль), Syngenta (Швейцарія), Bayer (Німеччина), Summit Agro (Японія) та інших надійних виробників в дрібній, середній та професійній упаковках. Діє накопичувальна система знижок. 

Купуйте фунгіциди оптом онлайн та отримуйте гарні врожаї!