Фунгіциди - препарати проти хвороб рослин

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Фунгіциди – препарати проти хвороб рослин

Без ефективних фітосанітарних заходів отримання гарного врожаю зазвичай неможливе. Чисельні грибкові захворювання часто вражають рослини та можуть призвести до зниження їх родючості, а іноді й до повної загибелі. Купити засоби захисту рослин від хвороб (фунгіциди) варто не лише в тому випадку, якщо в саду, на городі чи в теплиці вже помітні симптоми зараження грибком, їх бажано використовувати також як профілактику.

Сучасні препарати для захисту від грибків зазвичай мають досить тривалий термін дії профілактичної дії, а не лише лікують уражені рослини. Ціни на фунгіциди в Україні доступні для фермерських господарств та приватних володарів садів та городів, тому витрачені кошти швидко окупаються завдяки підвищенню врожайності ділянки.

Види ефективних засобів від грибкових захворювань

Фунгіцидні препарати класифікують за декількома ознаками. За хімічними властивостями вони поділяються на органічні та неорганічні. Органічні препарати фунгіциди не містять важких металів та розкладаються під дією живих організмів. До складу неорганічних засобів входять залізо, мідь, нікель, ртуть, калій, марганець, сірка. Як органічні, так і неорганічні фунгіциди мають певні переваги та недоліки. Перші добре сумісні з іншими пестицидами в бакових сумішах, екологічно безпечні, але швидко розкладаються в ґрунті та мають невеликий захисний термін. Неорганічні препарати зазвичай довше захищають рослини від хвороб.

Залежно від здатності препарату розподілятися рослиною фунгіциди бувають контактними та системними. Контактні фунгіциди для саду залишаються на поверхні та можуть знищувати грибки лише при безпосередньому контакті з ними. Їх ефективність суттєво знижується після рясних опадів та в інших випадках. Системні препарати проти хвороб рослин розповсюджуються по судинній системі. Погодні умови майже не впливають на їх ефективність.

Особливості використання фунгіцидів

Захист для саду з фунгіцидом може виконуватись кількома засобами:

  • протруювання насіння;
  • обробка ґрунту;
  • обробка рослин навесні в період спокою;
  • обробка рослин під час вегетації.

Також фунгіциди використовують для обробки складів з овочами та зерном. Для отримання максимально надійного захисту рослин фунгіциди краще обирати універсального типу. 

Такі препарати можна використовувати для протруювання насіння, обробки ґрунту та рослин на будь-якій стадії вегетації.

  • Для протруювання посівного матеріалу його обробляють сухим фунгіцидом або його розчином. Для сухої обробки необхідно купити товари для захисту рослин від хвороб у вигляді порошку.
  • Для обробки ґрунту препарати вносять під час перекопування або поливу. Це дає можливість знищити грибки, які мешкають у ґрунті й таким чином захистити майбутні посадки сільськогосподарських культур.
  • Під час вегетації рослини у відкритому ґрунті та в теплицях обприскують розчином фунгіциду. Найчастіше для ефективного захисту рослин від хвороб таку обробку потрібно виконувати кілька раз за сезон.
  • Для безпечного використання фунгіцидів необхідно дотримуватися інструкції виробника.

Як вибрати фунгіциди для саду та городу

Перш ніж купити для саду фунгіциди, варто визначити вид грибкової інфекції, від якої необхідно захистити рослини. Ціна фунгіциду, звісно, має значення при виборі, але варто надавати перевагу препаратам з широким спектром дії. Також необхідно звертати увагу на фітотоксичність, культури, для яких призначено препарат, період його використання, термін захисної дії.

Де купити фунгіциди в Україні

Купити фунгіцид у Львові, Києві та інших містах України з доставкою ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас вигідні ціни на лікувальні фунгіциди, великий вибір агрохімічних товарів кращих вітчизняних та іноземних виробників. Якщо замовити товарів на понад 1500 гривень, доставка буде безкоштовною. Для оптових покупців при продажі фунгіцидів діють вигідні знижки від загальної вартості.

Інтернет-магазин працює цілодобово, тому купити фунгіциди в Україні можна в будь-який зручний час. В прайсі фунгіцидів завжди наведені актуальні ціни.