Кореневище жоржини

Знайдено: 1 - 41 серед 41 товар

Жоржини відносяться до сімейства айстрових. Це одні з найбільш декоративних і довгоквітучих садових рослин. Цвітуть вони з середини літа до самих заморозків. Перші бульби жоржин були завезені з Мексики. Стародавні ацтеки вживали їх кореневища в їжу. А європейці оцінили їх дивовижну красу і витонченості. На сьогодні у світі налічують понад 15 тис. сортів жоржин. Пропонуємо купити в нашому інтернет-магазині купити цибулини жоржини за доступною ціною.

Різновиди жоржин

Класифікуються жоржини за типами будови й формою квітки. У нашому каталозі представлені наступні різновиди:

  • кактусовидні — мають махрові суцвіття, в яких кожен пелюсток згорнутий, вузький і загострений - Playa Blanca, Mingus Randy, Friquolet, Isadora, Color Spectacle.
  • крупноквіткові — діаметр квітки цих жоржин досягає 20-25 см, вони відмінно підходять для зрізання в букети - Jessy, Fleurel, Duet, Colorfull investment, Bristol Stripe, Kelvin Floodlight.
  • помпонні — квітки кулястої форми, діаметром понад 5 см, нагадують помпони, крайові пелюстки мають закруглену форму - Viking, Rocco, Little William, Glow, Deepest Yellow.

Жоржини також бувають різної висоти. Кущі низькорослі, мініатюрні можна використовувати як бордюрні рослини. Високорослі — потужні рослини, досягають 2 м у висоту, мають великі квіти.

Особливості та переваги вирощування жоржин

Висаджують бульби жоржин у ґрунт тоді, коли він достатньо прогріється. Поливати рослини необхідно регулярно, але не надмірно. Шар мульчі захистить ґрунт і саджанці від пересихання. Також регулярно потрібно вносити добрива.

Стебла у жоржин порожнисті й тендітні. Від вітру вони легко пошкоджуються. Тому необхідно заздалегідь подбати про опору, особливо для високорослих сортів. Для отримання надвеликих квітів рекомендується обрізка рослин. Залишають всього 3 стебла на кущ.

Кореневища жоржин не переносять морози, тому до перших заморозків їх викопують. Стебла попередньо, за кілька днів, обрізають. Зберігають їх у сухому, прохолодному приміщенні, засипаними піском, торфом, тирсою.

Чому вигідно купити у нас

Замовити та придбати цибулини жоржини на нашому сайті можна в весняний період. Це посівний матеріал відмінної якості з Голландії. У разі дотримання всіх рекомендацій та інструкцій, це будуть сильні, здорові й красиві рослини. Обов'язково варто прикрасити ними свій сад. Доставлення в Україні можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Вартість доставлення визначається тарифами вантажоперевізника.