Агротекстиль

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів
69грн
55грн
Виробник
Premium - Agro (Польша)
Культури на яких використовується
молоді саджанців, теплолюбні чагарники, дерева та інших садово-городні культури
Ширина
3,2 м

Сучасний агротекстиль істотно спрощує роботу дачників, городників та фермерів. Це нетканий матеріал, призначений для захисту від сонця, холоду, мульчування ґрунту. Існує безліч різновидів його. Пропонуємо замовити й купити агротекстиль в нашому інтернет-магазині за доступними цінами.

Різновиди агротекстилю

У нашому каталозі представлено наступний асортимент товарів:

  • Агроволоконо, геотекстиль — синтетичний матеріал, виготовлений з поліпропілену, поліетилену, поліестеру та інших волокон. Агроволокно повітре- і водопроникливе, має захист від ультрафіолету, високої температури, цвіль, бактерії на ньому не розвиваються. Воно захищає посадки від спеки й заморозків. Чим більша товщина агроволокна, тим надійніше захист. Білим агроволокном посадки вкривають зверху. Чорним накривають ґрунт, воно мульчує і перешкоджає росту бур'янів.
  • Сітка для затінення — спеціальний синтетичний матеріал, здатний частково відбивати сонячне світло, а решту рівномірно розподіляти по ділянці. Залежно від частоти й величини осередків визначається ступінь затінення сітки.
  • Сітка шпалерна — універсальне рішення для впровадження технології вертикального вирощування культур, що плетуться, і ефективного використання посівних площ.

Для кріплення і фіксації агротекстилю в продажу є кілочки та кліпси.

Особливості та переваги використання агротекстилю

Агроволокно тонке білого кольору застосовують для накриття ґрунту рано навесні, щоб він швидше прогрівався. Також його використовують для посіву розсади. Ранні овочі можна тримати під ним до самого прибирання. Більш щільне біле агроволокно застосовують для покриття парників, приховування дерев, кущів на зиму.

За допомогою чорного агроволокна мульчують ґрунт. Воно дихає і пропускає воду, перешкоджає випаровуванню вологи, що дозволяє знижувати частоту поливів. Також чорне агроволокно стримує зростання бур'янів, ізолює ягоди від ґрунту.

Уже багато наших клієнтів оцінили ефективність використання агротекстилю. Це економічно вигідний, надійний і екологічний матеріал, який прослужить досить довго.

Чому вигідно купити у нас

Ціна агротекстилю залежить від його щільності, кольору, терміну служби, торгової марки. У нас великий вибір якісних товарів і дешеві ціни. Наші менеджери готові відповісти на всі питання. Доставлення в Україні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Це швидко, надійно і вигідно.