Дерев'яні бочки для меду

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

У цьому розділі нашого інтернет-магазину пропонуємо замовити й купити діжки для меду, виготовлені з липової деревини. Це функціональний і зручний посуд, може послужити прекрасним подарунком. Гарна і добротна діжка прикрасить будь-яку кухню. У нашому інтернет-магазині великий вибір і приємні ціни.

Особливості та переваги липових діжок для меду

Виготовляють діжки для зберігання харчових продуктів з різних порід дерева. Але саме бочки під мед з липи — найкращий варіант. Наприклад, в діжці з дуба, мед буде протікати. Алкогольні рідини або розсіл вбираються в пористу структуру дуба і наповнюють її. Тому протікання надалі виключені. А ось мед, продукт напіврідкої консистенції, пори дуба заповнити не зможе і буде підтікати. Липа ж володіє підвищеною щільністю волокон, тому добре утримує мед. Додатково бочки для зберігання меду всередині покривають тонким восковим шаром.

Також дерев'яні діжки для меду з липи володіють наступними важливими перевагами:

  • Липова деревина має дуже світлий, практично білий тон, іноді з рожевим відтінком. З плином часу забарвлення зберігається первісної, не темніє.
  • Матеріал має тонким, приємним ароматом. Він не псує смак меду, а, навпаки, доповнює його.
  • Дерев'яний бочонок не пропускає світло, що є необхідною умовою для правильного і тривалого зберігання меду.

Різновиди липових діжок для меду

У нашому каталозі можна вибрати, замовити й купити бочонок для меду різного об'єму, від українського виробника. В наявності як місткості від невеликого розміру - 0,25 л і 0,5 л — до середніх і великих - 3-80 л. Всі вироби високої якості, зроблені за всіма традиціями бондарного мистецтва в поєднанні з сучасними технологіями. Вони відмінно виконують свої функції й служать довго.

Інструкція по експлуатації бочок для меду:

  • Не можна мити вироби гарячою водою. Це призводить до того, що видаляється внутрішнє воскове покриття. В результаті бочка почне всихати й почне протікати.
  • Діставати мед з бочки слід тільки дерев'яною ложкою, щоб не пошкодити воскове покриття.
  • Якщо воскове покриття з якихось причин все ж пошкоджено, рекомендуємо використовувати вощину, розтопивши її феном. Вощина - це спеціальні воскові пластинки.
  • Бочку з медом слід тримати в темному місці, куди не проникають сонячні промені.

Чому вигідно купити у нас

Вартість наших товарів доступна, а різноманітність асортименту дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного покупця. Покупки доставляються швидко. В Україні це можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром. Вартість доставлення розраховується, відповідно до тарифів вантажоперевізників.