Гербіциди від виробника - ProtectON (Китай)

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів
450грн
Термін застосування
Спосіб дії
системний
Діюча речовина
Об'єм
Виробник
Культури
Препаративна Форма
125грн
Об'єм
Термін застосування
Спосіб дії
системний
Діюча речовина
Виробник
Культури
Препаративна Форма

Широкий вибір сучасних гербіцидів бренду - ProtectON (Китай)

ProtectON (Китай) - це надійних виробник хімічних засобів для захисту декоративних і плодоносних посівів від небажаних бур'янів. Всі препарати мають чудову ефективність і представлені в широкому ціновому діапазоні. Продукція ProtectON (Китай), хоч і відноситься до отрутохімікатів, але не робить негативного впливу на грунт або посіви і гарантує захист від більшості поширених однорічних і багаторічних бур'янів культур.

Інтернет магазин "Vse Roste" пропонує ознайомитися і придбати ефективні засоби для боротьби з бур'янами. У нас знайдуться гербіциди різного спектру дії, які дозволяють видалити всі види бур'янів з ділянок. Препарати добре розчиняються у воді і не залишають осаду, що дає можливість оптимізувати витрати не тільки рідких типів гербіцидів, але і гранульованих засобів.

Наш маркет пропонує зручні та вигідні умови продажу гербіцидів ProtectON (Китай) в Україні:

  • кілька варіантів доставки замовлень;
  • зручні способи оплати;
  • великий асортимент пропозицій;
  • привабливі ціни.

Замовити продукцію у нас можна за вартістю в межах від 14 до 8120. Гербіциди представлені в дрібних, великих і промислових фасовках, що дозволяє зручно підібрати потрібний обсяг продукції при замовленні.

Гербіциди ProtectON (Китай) - це гарантія відмінного врожаю і чистоти вашого присадибної ділянки при мінімальних витратах.