Насіння капусти кольрабі

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Капусту кольрабі легко відрізнити від інших видів капусти. Вона являє собою кулястий стеблеплод фіолетового або світло-зеленого кольору з надзвичайно соковитою, ніжною м'якоттю приємного, м'якого смаку. Як правильно підібрати сорт капусти кольрабі?

Які бувають насіння капусти кольрабі

Ця культура не така популярна, як білокачанна. Кількість її сортів обмежена. Однак переплутати її з іншими видами неможливо.

Виділяють два різновиди капустяної ріпи:

  • Світло-зелена або біла. Білоплідні різновиди кольрабі відрізняються скоростиглістю і більш ніжним смаком. Період вегетації становить 2-2,5 місяці. Їх вирощування допустимо навіть в північних регіонах. Представник цієї групи - сорт Віденська біла.
  • Фіолетова. Рослини з фіолетовим стеблеплодом найчастіше характеризуються повільною вегетацією, тому їх відносять до середньостиглих або пізніх культур. Термін їх дозрівання може становити до 5 місяців. До фіолетового різновида відноситься сорт Віденська синя.

За терміном дозрівання кольрабі поділяють на:

  • Пізньостиглі. Термін дозрівання стеблеплода варіюється в межах 120-150 днів. Плоди середнього або великого розміру, щільні. Використовуються для тривалого зберігання і в кулінарії.
  • Середньостиглі. Період до отримання врожаю - 80-120 днів. Плоди середнього розміру або великі. Стеблоплоди підходять для зберігання і переробки, використання в кулінарії.
  • Ранньостиглі. Дозрівають за 60-80 днів. Характеризуються соковитим плодом з приємним смаком. Плоди частіше невеликого розміру, не підлягають тривалому зберіганню. Вони використовуються для приготування літніх вітамінних салатів.

Вибирати сорт для вирощування на ділянці слід виходячи з природно-кліматичних особливостей регіону і передбачуваного часу збору врожаю.

Переваги посіву насіння кольрабі

«Капустяна ріпа» - невибагливий овоч, стійкий до більшості шкідників і грибків. Холодостійкость та короткий вегетативний період цієї культури дозволяють вирощувати її навіть в північних регіонах.

Крім того, «капустяна ріпа» містить цілий список корисних речовин. Серед них сірка, калій, аскорбінова і нікотинова кислота, вітаміни групи В. Стеблеплід ідеальний для дієтичного та дитячого харчування.

Популярна в народній медицині, використовується для лікування ряду захворювань нервової системи, дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, серця і судин. За своєю корисністю та вмістом важливих для організму речовин кольрабі перевершує яблука. Молоде листя кольрабі також придатні до вживання в харчових цілях.

Чому вигідно купувати у нас?

Зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині та отримайте гарантовано схоже насіння капусти кольрабі чудової якості. Виберіть за каталогом кращий сорт або зверніться до менеджерів нашої компанії. Вони допоможуть підібрати насіння капусти кольрабі за доступними цінами, розкажуть про особливості агротехніки, запропонують ефективні засоби захисту і добрива для культури.

Пропонуємо кілька варіантів доставки: самовивіз в м. Київ, відправка поштою, кур'єром по Україні. Зателефонуйте нам, напишіть на вказану електронну адресу або залиште свої дані для зворотного зв'язку.